FIRMY CZŁONKOWSKIE RIPH W CZĘSTOCHOWIE
- STRONA W BUDOWIE  

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A realizuje działania na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego Częstochowy, zgodnie z wykładnia polityki regionalnej Polski i Unii Europejskiej, kierując się przy tym zasadami zrównoważonego rozwoju, poszanowania środowiska naturalnego i równości szans.

P.P.U.H. "ALFA"
 Sosnowscy Sp. j.

PRODUKCJA SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO.
Aktualna nazwa ”Alfa Sosnowscy” cechuje firmę rodzinną, w której kolejne pokolenia przekazują cenne doświadczenie i wiedzę tworzenia wyjątkowych lamp, które oprócz funkcji użytkowej muszą również posiadać walory dekoracyjne

AMER-CHEM Piotr Wrona

Handel przemysłowymi środkami chemicznymi

APAMA ACOUSTIC PROJECT

 Fiema APAMA Acoustic Projekt to nie tylko produkcja i sprzedaż materiałów, to także projektowanie ustrojów akustycznych zgodnie z wytycznymi klienta, montaż, transport, pomiary i analizy, doradztwo techniczne od etapu projektu do wykonania. 

ARGO NAVI EXPORT S.C.

Doradztwo prawne, podatkowe oraz finansowe 

FIRMA AXEL ORTHOPEDIC SP. Z O.O. SP.K.

Producent obuwia

BMF CENTRUM SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU MOBILNEGO

Firma BMF jest dystrybutorem sprzętu mobilnego rugged. Oferta obejmuje sprzęt komputerowy przystosowany do pracy w trudnych warunkach typu laptopy, notebooki convertible, tablety, handheldy, telefony, klawiatury, drukarki ,itp wszytskich czołowych producentów tej klasy sprzętu. 

BOMET SP. Z O.O.

Firma Bomet po wstała jako następca spółki Bomex, która rozpoczęła działalność w 1990 roku. Celem działalności firmy, od samego początku było dostarczanie wykwalifikowanej kadry pracowniczej do wymagających projektów inżynieryjnych w Niemczech.

Firma Budowlana BUDMAR s.c. Jeziak Marek Jeziak Michał

Działamy na rynku usług budowlanych od 1993 roku. Ponad 20 letni okres funkcjonowania naszej firmy to liczne realizacje budynków mieszkalnych, usługowo-handlowych, hal magazynowych i zakładów produkcyjnych. Budujemy obiekty w stanie surowym jak i „pod klucz”. Realizujemy inwestycje głównie na terenie województwa śląskiego, a w przypadku dużych inwestycji na terenie całego kraju.

POLONTEX S.A.

Producent firanek i tkanin dekoracyjnych

F.P.H.U. GREEN PACK

Przykładowy Nagłówek

Przykładowy tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit nullam nunc justo sagittis suscipit ultrices.