FIRMY CZŁONKOWSKIE RIPH W CZĘSTOCHOWIE
- STRONA W BUDOWIE  

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A realizuje działania na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego Częstochowy, zgodnie z wykładnia polityki regionalnej Polski i Unii Europejskiej, kierując się przy tym zasadami zrównoważonego rozwoju, poszanowania środowiska naturalnego i równości szans.

P.P.U.H. "ALFA"
 Sosnowscy Sp. j.

PRODUKCJA SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO.
Aktualna nazwa ”Alfa Sosnowscy” cechuje firmę rodzinną, w której kolejne pokolenia przekazują cenne doświadczenie i wiedzę tworzenia wyjątkowych lamp, które oprócz funkcji użytkowej muszą również posiadać walory dekoracyjne

AMER-CHEM Piotr Wrona

Handel przemysłowymi środkami chemicznymi

APAMA ACOUSTIC PROJECT

 Fiema APAMA Acoustic Projekt to nie tylko produkcja i sprzedaż materiałów, to także projektowanie ustrojów akustycznych zgodnie z wytycznymi klienta, montaż, transport, pomiary i analizy, doradztwo techniczne od etapu projektu do wykonania. 

ARGO NAVI EXPORT S.C.

Doradztwo prawne, podatkowe oraz finansowe 

FIRMA AXEL ORTHOPEDIC SP. Z O.O. SP.K.

Producent obuwia

BMF CENTRUM SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU MOBILNEGO

Firma BMF jest dystrybutorem sprzętu mobilnego rugged. Oferta obejmuje sprzęt komputerowy przystosowany do pracy w trudnych warunkach typu laptopy, notebooki convertible, tablety, handheldy, telefony, klawiatury, drukarki ,itp wszytskich czołowych producentów tej klasy sprzętu. 

BOMET SP. Z O.O.

Firma Bomet po wstała jako następca spółki Bomex, która rozpoczęła działalność w 1990 roku. Celem działalności firmy, od samego początku było dostarczanie wykwalifikowanej kadry pracowniczej do wymagających projektów inżynieryjnych w Niemczech.

Firma Budowlana BUDMAR s.c. Jeziak Marek Jeziak Michał

Działamy na rynku usług budowlanych od 1993 roku. Ponad 20 letni okres funkcjonowania naszej firmy to liczne realizacje budynków mieszkalnych, usługowo-handlowych, hal magazynowych i zakładów produkcyjnych. Budujemy obiekty w stanie surowym jak i „pod klucz”. Realizujemy inwestycje głównie na terenie województwa śląskiego, a w przypadku dużych inwestycji na terenie całego kraju.

BUSINESS PRESS MARTA KLECHA 

"Częstochowskie. Centrum Zmian." Pierwsze Czasopismo biznesowe w subregionie północnym województwa śląskiego 

BUSINESS CENTER 1 SP. Z O.O.

Business Center 1 Sp. z o.o. jest placówką oświatową działającą od 2006 r. na rzecz wielopłaszczyznowego rozwoju osobistego uczestników kursów, szkoleń i warsztatów. 

CZĘSTOCHOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE 
SP. Z O.O. 

CZPK SP. Z O.O. zarządza składowiskiem odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Sobuczynie. 

ZAKŁADY PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "CHEMEKS" 
SP. Z O.O.

W związku ze zmianą profilu działalności firma oferuje w atrakcyjnych cenach: 
NADWYŻKI MAGAZYNOWE PRZĘDZY ŚRODKI CHEMICZNE WYNAJEM HAL MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNYCH

COLUMBUS ENERGY S.A.

Firma oferująca kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "DOMAX" ARKADIUSZ MIKA

Budownictwo drogowe, roboty ziemne, usługi sprzętem budowlanym, budowa sieci kanalizacyjnych, roboty wyburzeniowe

DRUKARNIA CZĘSTOCHOWSKIE ZAKŁADY GRAFICZNE SP. Z O.O.

Drukarnia CZG Sp. z o.o. to ponad 120 lat tradycji, doświadczenia, ciągłego rozwoju i doskonalenia. Nasz nowoczesny park maszynowy oraz zaawansowane technologie sprawiają, że możemy wykonać każde zlecenie. Specjalizujemy się w produkcji druków zabezpieczonych: biletach komunikacji miejskich, czekach, drukach ubezpieczeniowych, książeczkach opłat, a także w drukach wydawniczych i komercyjnych: ulotki, plakaty, katalogi oraz teczki

LABORATORIUM DŹWIĘKU EFEKTYWNI S.C. 

Firma specjalizuje się w realizacji kampanii reklamowych ATL i BTL (prasa, radio, telewizja, internet, reklama zewnętrzna na ekranach LED), produkcji kontentu radiowego i telewizyjnego (spoty reklamowe, filmy korporacyjne) oraz identyfikacji wizualnej

MAKARONY BABUNI RYSZARD KACZOROWSKI

MAKARONY BABUNI jest firmą rodziną założoną w 1993 roku przez Alicję i Ryszarda Kaczorowskich w Rudnikach (gmina Rędziny) koło Częstochowy. Jesteśmy producentem i dystrybutorem Makaronów Babuni z tradycyjną recepturą.

KUBARA SP. Z O.O.

Firma powstała w 1993 roku w Częstochowie z wielkiej pasji do zdrowego stylu życia, naturalnych produktów i stałej obserwacji wpływu diety na samopoczucie człowieka. Przez klientów firma jest ceniona za wysoką jakość produktów, ich doskonały smak oraz oryginalne receptury

ELSEN S.A. 

Naszym celem jest ciągłe zaspokajanie potrzeb klientów - odbiorców związanych
z używaniem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu.

EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY S.A. ODDZIAŁ W CZĘSTOCHOWIE 

EFL to prężna instytucja finansowa z 28-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. Dzięki temu ufa nam aż tylu Klientów!

POLONTEX S.A.

Producent firanek i tkanin dekoracyjnych

F.P.H.U. GREEN PACK

Przykładowy Nagłówek

Przykładowy tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit nullam nunc justo sagittis suscipit ultrices.