Menu Zamknij

FIRMY CZŁONKOWSKIE RIPH W CZĘSTOCHOWIE
- STRONA W BUDOWIE  

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A realizuje działania na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego Częstochowy, zgodnie z wykładnia polityki regionalnej Polski i Unii Europejskiej, kierując się przy tym zasadami zrównoważonego rozwoju, poszanowania środowiska naturalnego i równości szans.

P.P.U.H. "ALFA"
 Sosnowscy Sp. j.

PRODUKCJA SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO.
Aktualna nazwa ”Alfa Sosnowscy” cechuje firmę rodzinną, w której kolejne pokolenia przekazują cenne doświadczenie i wiedzę tworzenia wyjątkowych lamp, które oprócz funkcji użytkowej muszą również posiadać walory dekoracyjne

AMER-CHEM Piotr Wrona

Handel przemysłowymi środkami chemicznymi

APAMA ACOUSTIC PROJECT

 Fiema APAMA Acoustic Projekt to nie tylko produkcja i sprzedaż materiałów, to także projektowanie ustrojów akustycznych zgodnie z wytycznymi klienta, montaż, transport, pomiary i analizy, doradztwo techniczne od etapu projektu do wykonania. 

ARGO NAVI EXPORT S.C.

Doradztwo prawne, podatkowe oraz finansowe 

FIRMA AXEL ORTHOPEDIC SP. Z O.O. SP.K.

Producent obuwia

BMF CENTRUM SPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU MOBILNEGO

Firma BMF jest dystrybutorem sprzętu mobilnego rugged. Oferta obejmuje sprzęt komputerowy przystosowany do pracy w trudnych warunkach typu laptopy, notebooki convertible, tablety, handheldy, telefony, klawiatury, drukarki ,itp wszytskich czołowych producentów tej klasy sprzętu. 

BOMET SP. Z O.O.

Firma Bomet powstała jako następca spółki Bomex, która rozpoczęła działalność w 1990 roku. Celem działalności firmy, od samego początku było dostarczanie wykwalifikowanej kadry pracowniczej do wymagających projektów inżynieryjnych w Niemczech.

Firma Budowlana BUDMAR s.c. Jeziak Marek Jeziak Michał

Działamy na rynku usług budowlanych od 1993 roku. Ponad 20 letni okres funkcjonowania naszej firmy to liczne realizacje budynków mieszkalnych, usługowo-handlowych, hal magazynowych i zakładów produkcyjnych. Budujemy obiekty w stanie surowym jak i „pod klucz”. Realizujemy inwestycje głównie na terenie województwa śląskiego, a w przypadku dużych inwestycji na terenie całego kraju.

BUSINESS PRESS MARTA KLECHA 

"Częstochowskie. Centrum Zmian." Pierwsze Czasopismo biznesowe w subregionie północnym województwa śląskiego 

BUSINESS CENTER 1 SP. Z O.O.

Business Center 1 Sp. z o.o. jest placówką oświatową działającą od 2006 r. na rzecz wielopłaszczyznowego rozwoju osobistego uczestników kursów, szkoleń i warsztatów. 

CZĘSTOCHOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE 
SP. Z O.O. 

CZPK SP. Z O.O. zarządza składowiskiem odpadów innych niż niebezpieczne i obojętne w Sobuczynie. 

ZAKŁADY PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "CHEMEKS" 
SP. Z O.O.

W związku ze zmianą profilu działalności firma oferuje w atrakcyjnych cenach: 
NADWYŻKI MAGAZYNOWE PRZĘDZY ŚRODKI CHEMICZNE WYNAJEM HAL MAGAZYNOWO - PRODUKCYJNYCH

COLUMBUS ENERGY S.A.

Firma oferująca kompleksowe usługi w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE "DOMAX" ARKADIUSZ MIKA

Budownictwo drogowe, roboty ziemne, usługi sprzętem budowlanym, budowa sieci kanalizacyjnych, roboty wyburzeniowe

DRUKARNIA CZĘSTOCHOWSKIE ZAKŁADY GRAFICZNE SP. Z O.O.

Drukarnia CZG Sp. z o.o. to ponad 120 lat tradycji, doświadczenia, ciągłego rozwoju i doskonalenia. Nasz nowoczesny park maszynowy oraz zaawansowane technologie sprawiają, że możemy wykonać każde zlecenie. Specjalizujemy się w produkcji druków zabezpieczonych: biletach komunikacji miejskich, czekach, drukach ubezpieczeniowych, książeczkach opłat, a także w drukach wydawniczych i komercyjnych: ulotki, plakaty, katalogi oraz teczki

LABORATORIUM DŹWIĘKU EFEKTYWNI S.C. 

Firma specjalizuje się w realizacji kampanii reklamowych ATL i BTL (prasa, radio, telewizja, internet, reklama zewnętrzna na ekranach LED), produkcji kontentu radiowego i telewizyjnego (spoty reklamowe, filmy korporacyjne) oraz identyfikacji wizualnej

MAKARONY BABUNI RYSZARD KACZOROWSKI

MAKARONY BABUNI jest firmą rodziną założoną w 1993 roku przez Alicję i Ryszarda Kaczorowskich w Rudnikach (gmina Rędziny) koło Częstochowy. Jesteśmy producentem i dystrybutorem Makaronów Babuni z tradycyjną recepturą.

KUBARA SP. Z O.O.

Firma powstała w 1993 roku w Częstochowie z wielkiej pasji do zdrowego stylu życia, naturalnych produktów i stałej obserwacji wpływu diety na samopoczucie człowieka. Przez klientów firma jest ceniona za wysoką jakość produktów, ich doskonały smak oraz oryginalne receptury

ELSEN S.A. 

Naszym celem jest ciągłe zaspokajanie potrzeb klientów - odbiorców związanych
z używaniem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu.

EUROPEJSKI FUNDUSZ LEASINGOWY S.A. ODDZIAŁ W CZĘSTOCHOWIE 

EFL to prężna instytucja finansowa z 28-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. Dzięki temu ufa nam aż tylu Klientów!

POLONTEX S.A.

Od lat niezmiennie dostarczamy doskonałe jakościowo wyroby włókiennicze: tkaniny na obrusy, materiały na zasłony, poszewki i inne dodatki tekstylne, dzianiny żakardowe na firanki, a także firany woalowe. Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych, nasze wyroby dostępne są w ponad 2000 punktów sprzedaży w Polsce, w większości krajów Europy Zachodniej, w krajach Bliskiego Wschodu oraz obu Ameryk. Tajemnicą naszego sukcesu jest elastyczność produkcji. Dysponujemy pełnym cyklem produkcyjnym zlokalizowanym w jednym miejscu, opartym na systematycznie modernizowanym parku maszynowym.

F.P.H.U. GREEN PACK

Firma Green Pack specjalizuje się w produkcji toreb papierowych oraz dystrybucji i promocji opakowań oraz artykułów jednorazowego użytku od 1990 roku. Nasze produkty wyróżnia szeroki wybór modeli, a także ich funkcjonalność,
niepowtarzalność, zastosowanie wzornictwa zgodnie z najnowszymi trendami oraz oczekiwaniami ostatecznego klienta.
Specjalistyczna wiedza, oparta na ciągłym dokształcaniu i wiedzy praktycznej pozwala tworzyć rozwiązania na miarę XXI
wieku, dzięki czemu proponowane produkty są nie tylko funkcjonalne i nowoczesne, ale także w pełni przyjazne
środowisku naturalnemu.

VERTIGO CONSULTING & TRAINING SP. Z O.O.

Zajmujemy się pozyskiwaniem Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców, samorządów i organizacji pozarządowych. Pomagamy naszym klientom przejść przez cały proces aplikacji o dotację. Zaczynamy od wyboru odpowiedniego programu - przez przygotowanie i złożenie wniosku o dofinansowanie – po skuteczne rozliczenie projektu. Pomagamy też w pozyskaniu innych źródeł finansowania takich jak pożyczka, kredyt czy leasing.

WŁODARCZYK MOTOR

Firma ciesząca się dużym doświadczeniem, przez lata działalności w branży motoryzacyjnej dysponuje fachowym i dobrze zorganizowanym serwisem. Duża ilość stanowisk to szybkie terminy naprawy. Własna dystrybucja części to kolejny atut serwisu firmy, w połączeniu z nowoczesnym parkiem urządzeń naprawczych i diagnostycznych daje możliwości fachowej naprawy pojazdów WSZYSTKICH MAREK. Firma posiada w swojej ofercie  okresowe przeglądy techniczne realizowane  w Stacji Kontroli Pojazdów rozszerzonej.