Menu Zamknij

SPEED BUSINESS – POZNAJ SWOJEGO PARTNERA W BIZNESIE

SPEED BUSINESS to najlepszy sposób na rozszerzenie sieci biznesowych relacji i okazja do zdobycia cennych kontaktów do potencjalnych kontrahentów.

Celem proponowanej przez nas formuły speed dating jest pozyskanie jak największej liczby kontaktów, które pozwalają postawić kolejne kroki na drodze długotrwałej i owocnej współpracy biznesowej. Podczas spotkania jest możliwość nawiązania kontaktów z nowymi firmami, przedstawienia swojej oferty oraz dotarcie ze swoimi produktami i usługami do potencjalnych klientów podczas szybkich rozmów przy stolikach.

Nietypowa formuła wydarzenia została zaczerpnięta z idei „speed dating” pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych. Przedsiębiorcy spotykają się przy stolikach, każdy ma 2 minuty na prezentację swojej firmy. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, uczestnicy przesiadają się do następnych stołów, aby zaprezentować ofertę kolejnym partnerom.

W naszych spotkaniach biorą udział właściciele firm, przedstawiciele zarządów, dyrektorzy i menadżerowie, osoby decyzyjne w firmach, które chcą:

Ø    nawiązać nowe kontakty biznesowe
Ø    znaleźć nowych partnerów biznesowych
Ø    promować swój biznes
Ø    rozszerzyć możliwości biznesowe
Ø    wymiana wiedzy i kontaktów biznesowych

SPEED BUSINESS to nie tylko rozmowy, to wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami spotkania, dzięki którym uczestnicy zawierają nowe owocne znajomości biznesowe, jak również mają możliwość zaprezentować siebie i swoją firmę.

Dotychczas podczas 5 organizowanych edycje spotkań biznesowych cieszył się dużym zainteresowaniem.
W spotkaniach uczestniczą m.in. Przedstawiciele Urzędu Miasta w Częstochowie, Starostwa Powiatowego w Częstochowie, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., Funduszu Górnośląskiego, Regionalnego Funduszu Gospodarczego, Uniwersytetu im. Jana Długosza, Politechniki Częstochowskiej oraz firmy z branży prawniczej, budowlanej, IT, transportowej, motoryzacyjnej, sportowej, włókienniczej, obuwniczej oraz żywnościowej.

Relacja ze spotkania – materiał TV Orion