Menu Zamknij

17 MIĘDZYNARODOWE TARGI WYNALAZKÓW I INNOWACJI INTARG 2024

Szanowni Państwo,  

Informujemy o 17 Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji INTARG® 2024 oraz Międzynarodowych Targach Ekologii i Ochrony Środowiska INTARG® EKO 2024,które odbędą się w Katowicach, w dniach 21-23 maja 2024 roku, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Targi INTARG® oraz INTARG® EKO to dobra okazja do międzynarodowej promocji podmiotów gospodarczych i jednostek sfery nauki z naszej IZBY i Regionu.

ULOTKA INTARG® 2024 LINK

ULOTKA INTARG® EKO 2024 LINK

Do 15 grudnia 2023 obowiązują promocyjne ceny udziału w targach INTARG® oraz INTARG® EKO 2024

W trakcie 16 lat istnienia targi wypracowały sobie wysoką międzynarodową rangę, czego świadectwem jest coroczne ich wsparcie przez najwyższej rangi instytucje krajowe oraz międzynarodowe, na czele ze Światową Organizacją Własności Intelektualnej WIPO.

Miło nam też poinformować, iż przyszłoroczna edycja targów będzie miała szczególny wymiar i wydźwięk. Zgodnie z zapowiedzią Pana Prezydenta Miasta Katowice, Marcina Krupy, Targi INTARG® 2024 zostanie włączony do programu imprez, jakie odbędą się w Katowicach w związku z uzyskaniem przez nie tytułu „Europejskiego Miasta Nauki 2024”.   Tym samym targi INTARG® 2024 staną się częścią prestiżowego europejskiego programu prezentującego przyszłość świata w oparciu o badania naukowe i innowacje. Wiodącym celem INTARG® jest prorynkowa promocja i komercjalizacja wynalazków i innowacji różnych dziedzin i branż oraz transfer technologii. Stanowią one platformę współpracy środowisk naukowych z przemysłem, a także oferują pomoc w zdobywaniu funduszy na rozwój w oparciu o innowacyjność i nowe technologie. Natomiast INTARG® EKO stanowić będzie jedyne kompleksowe i międzynarodowe wydarzenie dla profesjonalistów z branży ochrony środowiska i ekologii organizowanym w Polsce południowej.

Targi odnotowują coraz większe zainteresowanie wystawców i zwiedzających. Zgromadzą przedstawicieli wielu krajów reprezentujących przemysł (MŚP i duże przedsiębiorstwa), jednostki sfery nauki, urzędy i instytucje, oraz media.

Wydarzenie nie ma charakteru komercyjnego- wstęp na targi i udział w imprezach towarzyszących (panelach dyskusyjnych, rozmowach B2B itp.) dla wszystkich zwiedzających jest bezpłatny.

W programie Targów znajdą się między innymi:

  • konkursy innowacji z prestiżowymi nagrodami
  • konferencje i panele dyskusyjne
  • międzynarodowe rozmowy B2B (International Matchmaking Event)
  • uroczyste otwarcie wydarzenia oraz gala finałowa z wręczeniem najwyższej rangi nagród, udziałem gości VIP i  bogatą oprawą artystyczną
  • bankiet networkingowy

Lokalizacja wydarzenia w Katowicach, stolicy Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii jest idealnym miejscem organizacji targów.

W razie pytań, uzyskania szerszych informacji, warunków oraz kosztów udziału itp. serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną lub osobami prowadzącymi projekt:

INTARG®              Agnieszka Passia: tel.: +48 660 419 796; e-mail: a.passia@haller.pl
INTARG® EKO  Patrycja Cecot: tel.: +48 508 107 216; e-mail: p.cecot@haller.pl