Menu Zamknij

AMAZON.PL, EBAY, ALLEGRO – ZAPRASZAMY NA WEBINARIA GS1 POLSKA

Szanowni Państwo,
przedstawiamy poniżej informacje o webinariach realizowanych przez organizację GS1 Polska. Zapraszamy do udziału.

Przygotuj swój biznes na Amazon.pl – pierwsze kroki w serwisach Amazon
 
27 stycznia 2021 Amazon ogłosił oficjalnie rozpoczęcie prac nad uruchomieniem w Polsce Amazon.pl. Od tego momentu polscy przedsiębiorcy mogą rejestrować swoje konta po polsku na sell.amazon.pl w ramach przygotowań do premiery polskiego serwisu.
 
Od czego rozpocząć i dlaczego warto sprzedawać w europejskich serwisach Amazon? Jak przygotować swój biznes na Amazon.pl, dopiero startując, a co zrobić jeśli mamy już konto w panelu Seller Central?
 
Między innymi na te pytania odpowie Damian Wiszowaty, CEO Gonito i twórca sieci polskich sprzedawców na Amazon i Marta Ekstowicz, Key Account Manager Amazon Europe Services.

Data: (JUŻ W PIĄTEK!) 19.02.2021
Godzina: 12:00


Nie zwlekaj – zapisz się już dziś, ilość miejsc jest ograniczona!
 Zarejestruj się już dziś!    
    
   Q&A sprzedaży na eBay z Mateuszem Grzywnowiczem
 
Podczas tego webinaru odpowiemy sobie na najważniejsze pytania dotyczące sprzedaży na eBay.

W ramach cyklu webinariów „Tajniki sprzedaży na zagranicznych platformach internetowych” odbędzie się spotkanie z Mateuszem Grzywnowiczem – ekspertem sprzedaży na platformie eBay. Podczas tego spotkania nasz gość odpowie na zestaw pytań zadanych przez uczestników spotkania.

 
Wskazówki dotyczące projektowania, optymalizacji oraz działań marketingowych, poznacie podczas tego webinarium!

W serwisie eBay w każdej sekundzie trwa kilkadziesiąt milionów aukcji. Należy podjąć konkretne działania, aby wyróżnić się pośród tylu ofert oraz innych sprzedawców. Podczas webinarium zostaną omówione możliwości i triki, które pomogą w zwiększeniu sprzedaży na portalu eBay

Data: 23.03.2021
Godzina: 12:00

 Zarejestruj się!