Menu Zamknij

BIZNES BEZ HAMULCÓW. JAK STAĆ SIĘ SKUTECZNYM LIDEREM? WEBINAR

Szanowni Państwo,
przedstawiamy poniżej informacje dotyczące bezpłatnego webinaru.

Webinar: Biznes bez hamulców. Jak stać się skutecznym liderem
13 listopada br., godz.14.00
To będzie już trzecia i ostatnia podróż w kierunku efektywnego zarządzania. Tym razem rozmowa będzie dotyczyła tematu: JAK RADZIĆ SOBIE Z TRUDNYMI EMOCJAMI.

Jakie zagadnienia zostaną poruszone podczas webinaru?

  • aktualna sytuacja i reakcje na nią; emocje jakich doświadczamy w biznesie,
  • czym jest inteligencja emocjonalna,
  • czym są emocje i dlaczego czasami trudno nad nimi zapanować,
  • techniki pracy z trudnymi emocjami i stresem – perspektywa pracownika i lidera.

Webinar poprowadzą trenerki Małgorzata Bieniaszewska i Katarzyna Olszyńska.

Udział jest bezpłatny.
KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA jest partnerem cyklu.

O prowadzących

Małgorzata Bieniaszewska – przedsiębiorczyni z branży motoryzacyjnej, właścicielka MB Pneumatyka, mentorka przedsiębiorców, psycholog, filolog angielski. Obecnie pełni w firmie rolę dyrektora Handlowego. Businesswoman została z braku wyboru. Musiała przejąć rodzinny biznes w 2002 r. od ojca, który z powodu choroby nie był w stanie dalej go prowadzić. Ukończyła także EMBA na Aalto University. Studiując, równolegle tworzyła inżynieryjną firmę MB Pneumatyka w Sulechowie. Z rodzinnego zakładu produkcyjnego przekształciła ją w prężne przedsiębiorstwo badawczo-produkcyjne sektora Automotive. MB Pneumatyka jest jedyną firmą w Polsce i jedną z trzech największych w Europie, dostarczającą złącza globalnym producentom pneumatycznych układów hamulcowych i zawieszeń do pojazdów użytkowych. Dziś złącza produkowane w Lubuskiem są używane w większości samochodów powyżej 3,5 tony na świecie. Zdecydowana większość produktów to autorskie rozwiązania, efekt współpracy z zespołem inżynierów.
Katarzyna Olszyńska – psycholog biznesu, trener rozwoju indywidualnego, biznes coach, asesor. Absolwentka dwóch kierunków studiów: Marketing and Management polsko-amerykańskiej Uczelni (National-Louis University, Chicago) oraz Psychologii – Uniwersytet SWPS. Wykładowca przedmiotów z obszaru zarządzania i psychologii w biznesie na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Communication Management, na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Interpersonal Communication in Business oraz Psychologia w biznesie, a także w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na kierunku Master of Business Administration. Od ponad 8 lat prowadzi samodzielne projekty coachingowo-mentoringowe oraz szkoleniowo-doradcze. Specjalizuje się w projektach dedykowanych kadrze menedżerskiej średniego i wyższego szczebla. Diagnozuje kompetencje pracowników za pomocą metody Assessment/Development Center (AC/DC) dla Pracowników wielu firm i organizacji. Współpracuje z organizacjami konsultując przypadki trudne w organizacji włączając problemy chorób psychicznych u pracowników.

Zapraszamy!