Menu Zamknij

CZY TELEFON MOŻE POMÓC W ZARZĄDZANIU FIRMĄ? DZIĘKI ROZBUDOWANYM FUNKCJOM SMARTFONÓW IPHONE JEST TO MOŻLIWE!

Smartfonów marki Apple chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Charakterystycznie logo z ugryzionym jabłuszkiem zyskało rzesze zwolenników w niemalże każdym zakątku świata.

Obecnie sztandarowy produkt firmy Apple, czyli smartfon iPhone, to niekwestionowany lider w całym segmencie telefonii komórkowej. Czy to niepozorne urządzenie może stać się niezawodnym asystentem przedsiębiorcy? Sprawdzamy, jakie funkcje oferuje iPhone SE!

Nowy iP SE 2022 to coś więcej niż tylko modny gadżet. Na samym początku, warto jednak przypomnieć sobie, za co miliony ludzi z całego świata pokochały produkty Apple. Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że żadna marka nie jest w stanie stawić czoła gigantowi z Korei Południowej, czyli firmie Samsung. Obecnie Samsung to najpoważniejsza konkurencja dla urządzeń z logiem ugryzionego jabłka, ale nic nie wskazuje na to, aby mógł on ponownie wskoczyć na pozycję lidera w branży. Każda kolejna premiera nowego modelu iPhone’a jasno wskazuje na silne przywiązanie klientów do marki. Przyjrzyjmy się poszczególnym właściwościom i funkcjom smartfonów od Apple. Czy specjalne aplikacje na telefon mogą zastąpić pracę asystenta przedsiębiorcy? Sprawdzamy!

System operacyjny – iOS kontra Android

Walka pomiędzy systemami iOS i Android to najsłynniejsze technologiczne starcie ostatniej dekady. System Android, stworzony przez markę Google, jest systemem przeznaczonym dla różnego rodzaju smartfonów. Z kolei iOS to autorskie dzieło firmy Apple – system zarezerwowany wyłącznie dla smartfonów iPhone. Użytkownicy telefonów z jabłuszkiem twierdzą, że system, z którego korzystają, ma ogromną przewagę nad konkurentem, zwłaszcza w kontekście spersonalizowanych funkcji, prywatności i regularności przeprowadzanych aktualizacji. Faktem jest, że niektóre funkcje systemu iOS mogą okazać się niezwykle pomocne w efektywnym zarządzaniu przedsiębiorstwem. Sprawdź, co oferuje wyposażony w system iOS smartfon Apple iPhone SE 128GB!

Co oferuje Smartfon Apple iPhone SE 128GB?

Choć smartfon Apple iPhone SE 128GB biały swoją premierę ma już za sobą, ten model smartfonu jest jednym z najbardziej pożądanych przez miłośników marki. Telefon, który odblokowuje się poprzez zastosowanie funkcji rozpoznawania twarzy, stał się ulubieńcem przedsiębiorców polegających na niezawodności tego typu urządzeń. Smartfon Apple iPhone SE 128GB wyposażony jest w Czip A15 Bionic oraz pięciordzeniowy procesor graficzny. Zaawansowany system aparatów pozwala na robienie zdjęć w niesamowitej jakości detali i kolorów. Oprócz tego, ogromne wrażenie robi ultraszybka łączność komórkowa wbudowanego modemu sieci 5G, która pozwala na zdecydowanie szybszy transfer danych i jednoczesną obsługę kilku urządzeń na raz. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób smartfony iPhone wpływają na poprawę jakości zarządzania przedsiębiorstwem? Czytaj dalej!

Idealny smartfon dla biznesmena

Przedsiębiorcy muszą polegać na niezawodności – dotyczy to zarówno współpracowników, jak i urządzeń, bez których prowadzenie firmy nie jest możliwe. Oprócz tego, każdy ambitny szef zdaje sobie sprawę z tego, że jego wiarygodność i poważanie, w dużej mierze łączy się z wizerunkiem, jaki wypracowuje zarówno wśród podwładnych, jak i wśród kontrahentów. Posiadanie nowoczesnych i modnych gadżetów jest oznaką nadążania za najnowszymi trendami, co w świecie biznesu ma ogromne znaczenie. Pomijając kwestie wizerunkowe, smartfony od Apple naprawdę pomagają w zarządzaniu zarówno własnym czasem, jak i zasobami przedsiębiorstwa. Rozbudowane funkcje iPhone’ów pozwalają na stworzenie mobilnego biura i przenośnej bazy danych, którą właściciel firmy może zawsze mieć pod ręka. Na szczególne wyróżnienie zasługuje usługa Apple Business Manager, która pozwala skompatybilizować poszczególne urządzenia służące do obsługi spraw firmy.

Za co przedsiębiorcy kochają smartfony iPhone?

Prestiżowe przedsiębiorstwa stawiają na produkty Apple. Uważa się, że wszystkie urządzenia wyposażone w systemy iOS lub macOS, są dużo łatwiejsze zarządzaniu, komunikacji oraz eksploatacji. Smartfony iPhone wyróżniają się na tle konkurentów niezwykłą wytrzymałością, co dla przedsiębiorców stanowi ogromny atut. Brak konieczności ciągłego ładowania baterii telefonu jest dużym udogodnieniem dla osób, które są w ciągłym ruchu i nieustannie potrzebują korzystać z funkcji smartfonu. App Store oferuje użytkownikom iPhone’ów ponad 200 000 różnych aplikacji biznesowych, których celem kompleksowe wspieranie działań przedsiębiorstwa.

Choć iPhony i inne urządzenia marki Apple obsługiwane są przez system, do którego większość osób mogła jeszcze nie przywyknąć, przestawienie się na działanie w ramach iOS nie powinno sprawiać większych problemów. Smartfony iPhone i pozostałe urządzenia z logiem ugryzionego jabłka charakteryzuje prostota i funkcjonalność, która w połączeniu z innowacyjnym designem stanowi idealny wybór dla przedsiębiorców!

Źródło: www.mala-firma.pl