Menu Zamknij

DAROWIZNA RIPH W CZĘSTOCHOWIE-WSPARCIE DLA ZSE W CZĘSTOCHOWIE ORAZ STOWARZYSZENIA Z UFNOŚCIĄ W TRZECIE TYSIĄCLECIE

Szanowni Państwo,
w ostatnim czasie do Izby wpłynęły dwie informację dotyczące potrzeb wsparcia dla: Zespołu Szkół Ekonomicznych w Częstochowie oraz dla Stowarzyszenia „Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie”, poniżej prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące potrzeb instytucji. W związku z powyższym zwracamy się prośbą o rozważenie możliwości wsparcia.

W imieniu Dyrekcji Zespołu Szkół Ekonomicznych w Częstochowie zwracamy się z prośbą o wparcie i pomoc dla szkoły w zakupieniu sprzętu multimedialnego, w który będzie wyposażona Aula multimedialna.

Aula składa się z dwóch pracowni nr 18 i nr 19, które zostały oddzielone ruchomą ścianą, ma ona służyć do prowadzenia rozbudowanych konferencji video prowadzonych przez Internet. Aula będzie wyposażona w dwie kamery znajdujące się po jednej na każdą pracownie oraz trzecią kamerę ustawioną bezpośrednio na prowadzącego konferencję/spotkanie. Do zarządzania i tworzenia mixu sygnału video ma służyć oprogramowanie zainstalowane na komputerze (komputer musi mieć odpowiednią moc obliczeniową).  

W związku z doposażaniem Auli multimedialnej, Dyrekcja szkoły chce zakupić jeden komputer i oprogramowanie do zarządzania sygnałem Video program „vMix”. W związku z powyższym prosimy o rozważenie możliwości wsparcia Zespołu Szkół Ekonomicznych przekazując w dowolnej kwocie darowiznę na rzecz szkoły bądź jeżeli mają Państwo taką możliwość bezpośrednio zakupić oprogramowanie w firmie. 

BEIKS – oddział Kraśnik
ul. Słowackiego 18,  23-204 Kraśnik 
tel. +48 81 825-97-22   
e-mail: sklep@beiks.pl
lub
BEIKS – oddział Warszawa
ul.Bartycka 115,  00-716 Warszawa
tel. +48 22 891 13 73
e-mail: wawa@beiks.pl

Szczegółowych informacji na temat wyposażenia Auli i zakupu oprogramowania udzieli Dyrektor Szkoły Pan Maciej Trzmiel. Prosimy o kontakt z sekretariatem Pana Dyrektora tel. 034 324 38 19; email: zse@edukacja.czestochowa.pl  

Przypominamy również o organizowanej przez RIPH w Częstochowie zbiórce pieniędzy, które zostaną przekazane na konto Stowarzyszenia „Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie”. Za wszystkie przekazane środki pieniężne Stowarzyszenie zakupi artykuły potrzebne dla dzieciaczków m.in. art. spożywcze (zupki, kaszki, deserki, soki), artykuły pielęgnacyjne i higieniczne (proszki do prania, płyny do kąpieli, płyny do płukania, pampersy, chusteczki nawilżające) ubranka oraz zabawki.

Wpłata nawet niewielkiej kwoty będzie dla dzieci gwarancją na zabezpieczenie ich potrzeb.

Jeżeli chcieliby Państwo przyłączyć się do organizowanej zbiórki prosimy o dobrowolne dokonywanie wpłat – w formie darowizny na konto RIPH w Częstochowie:

Esbank Bank Spółdzielczy S.A.
ul. Tysiąclecia 4
97-500 Radomsko 
89 8980 0009 2011 0071 5760 0001

Uzbierana kwota zostanie przekazana jako darowizna na konto Stowarzyszenia.