Menu Zamknij

DOFINANSOWANIE DLA PRACODAWCÓW

Trwa nabór pracodawców zainteresowanych zorganizowaniem prac interwencyjnych dla przeszkolonych bezrobotnych. Chętni mogą liczyć na zwrot części kosztów związanych z wypłatą wynagrodzeń.

O organizację prac interwencyjnych może ubiegać się pracodawca z każdej branży (firma nie jest w stanie likwidacji i nie zalega z podatkami).

Osoby bezrobotne kwalifikujące się do odbycia prac interwencyjnych u pracodawców mają kwalifikacje do pracy w szerokim zakresie branż.

Okres zatrudnienia subsydiowanego wynosi 7 miesięcy (pierwsze 4 miesiące z refundacja z budżetu projektu), a po jego zakończeniu dodatkowe 3 miesiące (m.in. 1/2 etatu) w ramach trwałości miejsca pracy osiągnięcia wskaźnika zatrudnieniowego w projekcie.

Pracodawca, który zatrudnia osobę w ramach prac interwencyjnych skierowanych przez PUP, otrzymuje zwrot części kosztów, poniesionych na wynagrodzenia i składki ubezpieczeń społecznych (ok. 980 zł brutto brutto/miesiąc przez pierwsze 4 miesiące).

Pracodawcy zainteresowani udziałem w projekcie „Z nową pracą w lepszą przyszłość” proszeni są o niezwłoczny kontakt z biurem projektu:

Fundacja Dla Rozwoju

Aleja Kościuszki 13

42-202 Częstochowa

znowapracawlepszaprzyszlosc@gmail.com

tel. 787-682-912 lub 663-750-534

Więcej informacji TUTAJ.