Menu Zamknij

EKO-MAK MAKARONY BABUNI RYSZARD KACZOROWSKI – ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

EKO-MAK MAKARONY BABUNI jest firmą rodziną założoną w 1993 roku przez Alicję i Ryszarda Kaczorowskich w Rudnikach (gmina Rędziny) koło Częstochowy. Firma jest producentem i dystrybutorem Makaronów Babuni z tradycyjną recepturą.

Pierwszym produkowanym makaronem był makaron „krajanka” na bazie świeżych jaj – tradycyjny polski makaron. Krajanki Babuni to najwyższej jakości makaron charakteryzujący się delikatnym smakiem.

Firma posiada wiele patentów i praw ochronnych na swoje produkty BABUNI!

Dziś w swoim asortymencie posiadają ok. 200 rodzajów makaronów. Są to krajanki babuni, formy jajeczne, makarony na bazie jaj przepiórczych, makarony z pszenicy durum oraz makarony ekologiczne z mąki orkiszowej.

Mając na uwadze, iż rozwój firmy zależy od satysfakcji naszych klientów produkujemy wyroby o wysokiej i stabilnej jakości. W wytwórni funkcjonuje Zintegrowany System Zarządzania jakością HACCP i ISO 9001 zgodny z wymaganiami norm PN-EN ISO 9001:2001 i PN-EN ISO 22000:2006.

Firma sukcesywnie zdobywa rynek krajowy co lokuje ją w ścisłej czołówce producentów makaronów. Przedsiębiorstwo coraz wyraźniej zaznacza obecność na rynkach zagranicznych. Stale i w coraz większych ilościach sprzedaje swoje makarony do Niemiec, USA, Kanady i Australii.

Istnieje również sprzedaż poprzez sklep internetowy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I WSPÓŁPRACY:

MAKARONY BABUNI Ryszard Kaczorowski
42-240 Rudniki (k.Częstochowy)
ul. Wojska Polskiego 1a
tel: (034) 327-95-44
biuro@makarony-babuni.pl
www.eko-mak.eu