Menu Zamknij

EUROPEJSKIE TARGI PRACY ON-LINE PN. „DISCOVER POLAND ! WORK WITH US”

W ramach nawiązanej współpracy z siecią EURES, Departament Rynku Pracy w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, zaprasza pracodawców do udziału w kolejnych wirtualnych targach pracy organizowanych w ramach Europejskich Dni Pracy pod nazwą Discover Poland! Work with us. 

Targi organizowane są wspólnie z Komisją Europejską przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku, Białymstoku oraz Katowicach.

Głównym celem targów jest umożliwienie nawiązania kontaktu między polskimi pracodawcami, a obywatelami państw Unii Europejskiej, w tym Polakami, którzy przebywają za granicą i rozważają powrót do kraju.

Tegoroczna edycja wirtualnych targów pracy głównie koncentruje się na sektorze nowoczesnych usług dla biznesu (tzw. Business Services Sector) w szczególności poszukiwani będą specjaliści IT, procesów finansowo-księgowych, procesów kadrowo-płacowych, obsługi klienta, telemarketingu oraz przemyśle poszukującym techników i wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych z różnych branż.

Wydarzenie zostanie przeprowadzone wyłącznie on-line 29 maja 2019 r. i jest już dostępne na stronie www.europeanjobdays.eu prowadzonej przez KE.

Targi promowane są przez wojewódzkie i powiatowe urzędy pracy.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie internetowej www.europeanjobdays.eu/pl/events/discover-poland-work-us.