Menu Zamknij

EUROPERSPEKTYWY – WYDANIE CZĘSTOCHOWSKIE

Szanowni Państwo,
Miesięcznik EUROPERSPEKTYWY z główną siedzibą w Katowicach przygotowuje nowe wydanie, w którym wewnętrzny dodatek o nazwie „Pryzmat” – będzie poświęcony Częstochowie. Prezentowane w nim będzie miasto z różnych perspektyw – między innymi biznesowej, naukowej czy społecznej. W dodatku zostaną zaprezentowane firmy oraz instytucje szczególnie ważne dla miasta.

W wydaniu pojawią się m.in. wywiad z prezydentem Częstochowy Krzysztofem Matyjaszczykiem, materiały dot. Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie, Loży Częstochowskiej BCC i materiały redakcyjne dot. strategii miejskiej, sportowego życia miasta, zagospodarowania strefy ekonomicznej, a także znanych marek biznesowych.

Europerspektywy są czasopismem biznesowym wydawanym od 2006 roku przez prywatnego wydawcę, w którym poruszane są tematy o biznesie i dla biznesu – dystrybucja wydania papierowego odbywa się poprzez wysyłkę pocztową kwalifikowaną do kadry zarządzającej przedsiębiorstw i przedstawicieli samorządów i instytucji na terenie województwa śląskiego. Czasopismo jest także kolportowane na wydarzeniach organizowanych dla przedsiębiorców.

Nakład każdego wydania to 3000 egzemplarzy. Wysyłka elektroniczna trafia do bazy mailingowej, składającej się z prezesów i dyrektorów firm. Wydanie będzie także dostępne na stronie internetowej „Europerspektyw” i w mediach społecznościowych.

Przedstawiamy poniżej link do poprzedniego wydania: https://issuu.com/europerspektywy/docs/issuu_eu_152_2022_book

Osoba do kontaktu: 

Robert Pilszak
Wydawca
„Europerspektywy”
tel. 504 163 894