Menu Zamknij

FIRMA CZŁONKOWSKA RIPH W CZĘSTOCHOWIE K.O.B. „KOBNEXT” SP. Z O.O. LAUREATEM NAGRODY „BUDOWA ROKU 2018”

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, iż firma Kompleksowa Obsługa Budownictwa „KOBNEXT” Sp. z o.o. będąca Członkiem RIPH w Częstochowie otrzymała nagrodę I-ego stopnia w kategorii obiekty przemysłowo-produkcyjne w konkursie „Budowa Roku 2018” zorganizowanym po raz XXIX przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa (PZITB) we współpracy z Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju oraz Głównym Urzędem Nadzoru Budowlanego (GUNB).!

Konkurs jest jednym z najbardziej prestiżowych przeglądów polskiego budownictwa. Obiekty biorące udział w konkursie muszą się wyróżniać po względem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jakości wykonania, dobrej organizacji procesu budowlanego oraz wysokiego poziomu zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

KOBNEXT otrzymał nagrodę za budowę hali magazynowej, budynku biurowo-produkcyjnego, budynku pompowni ze zbiornikiem wody p.poż. wraz z infrastrukturą zewnętrzną w Częstochowie przy ul. Bojemskiego

W imieniu Zarządu i Rady RIPH w Częstochowie oraz całego środowiska gospodarczego na ręce Prezesa Zarządu Pana Zbigniewa Zajączkowskiego składamy dla całego Zarządu oraz wszystkich pracowników najserdeczniejsze gratulacje, życzymy dalszego rozwoju zawodowego i realizacji kolejnych projektów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony firmy KOBNEXT, na której znajduje się informacja prasowa o otrzymanej nagrodzie https://www.kobnext.pl/3,19,akt-Nagroda_I_stopnia_w_konkursie_%E2%80%9EBudowa_Roku_2018%E2%80%9D!.html