Menu Zamknij

FIRMA KAMBERG KAMIL MŁYŃCZAK NOWYM CZŁONKIEM RIPH W CZĘSTOCHOWIE

Z przyjemnością informujemy, iż częstochowska firma KAMBERG Kamil Młyńczak w styczniu br. dołączyła do grona Członków Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie.

Firma KAMBERG powstała w 2010 r., a jej fundamentem była wiedza i doświadczenie właściciela zdobyte w trakcie wcześniejszej kariery zawodowej. Za główny cel obrano rzetelną obsługę klienta i skupienie się na uzyskaniu pełnej satysfakcji inwestora. Cel ten firma osiąga poprzez wysoką jakość świadczonych usług, solidność, terminowość i profesjonalizm. W początkowym okresie działalności skupialiśmy się na instalacjach elektrycznych, pracach z zakresu utrzymania ruchu, klimatyzacji oraz wykonywaliśmy szereg różnorodnych prac ślusarskich i spawalniczych. Ciągłe doskonalenie, zdobywanie nowych doświadczeń i uzyskanie wiarygodnej pozycji na rynku pozwoliło na szybki rozwój firmy.

Działalność firmy została poszerzona o:

*cięcie laserem blach

*gięcie blach

*śrutowanie blach oraz konstrukcji

*obróbka stali

Usługi w zakresie obróbki metali szybko stały się głównym przedmiotem działalności firmy. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę i niezbędne zaplecze techniczne, które gwarantują zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Nowoczesny park maszynowy, zespół specjalistów z pasją i duży potencjał logistyczny to świetne fundamenty dla efektywnej współpracy z obecnymi i przyszłymi partnerami biznesowymi. Realizując zlecone prace pragniemy osiągnąć jak najlepsze efekty i w związku z tym proponujemy profesjonalne doradztwo i alternatywne rozwiązania. Wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, które w połączeniu z fachowym wykonaniem pozwalają nam na udzielanie gwarancji na wykonane usługi. Nasza oferta to nie tylko rzetelność, jakość i profesjonalizm, ale również konkurencyjne ceny, dogodne warunki płatności oraz terminowość realizacji wykonywanych usług. Dokładniejsze informacje na temat naszej oferty znajdą Państwo w poszczególnych zakresach wykonywanych prac.

Zapraszamy do współpracy.

KAMBERG Kamil Młyńczak

ul. Bojemskiego 8G,

42-200 Częstochowa (hala R)

tel. 34-300-03-33

Tel. 505-182-665

biuro@kamberg.pl