Menu Zamknij

FIRMA TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE SP. JAWNA SPONSOREM „JURAJSKIEGO PIKNIKU RODZINNEGO BEZPIECZNE WAKACJE” – DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚCIE Z NAMI

Zarząd i Rada RIPH w Częstochowie pragną podziękować wszystkim sponsorom, którzy przyczynili się do organizacji Pikniku Bezpieczne WAKACJE 2019, który wspólnie organizowaliśmy w dniu 19 czerwca. W każdym kolejnym Newsletterze będziemy zamieszczać podziękowania dla firm, który były z nami i przyczyniły się do organizacji eventu, podczas którego mogliśmy wspólnie promować ideę bezpiecznego wypoczynku i lokalnej integracji.

Podziękowania składamy dla firmy TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE Sp. jawna

Firma „Test Systemy Uszczelniające” Spółka Jawna wykonuje kompleksowe remonty i regeneracje siłowników hydraulicznych, nowe siłowniki, ich części oraz usługi.
Oferuje rozwiązania węzłów uszczelniających, komplety uszczelnień oraz wycinane i frezowane elementy płaskie i przestrzenne z tworzyw sztucznych.
W jednym miejscu – siedzibie firmy – zależnie od potrzeb, uzyskujecie Państwo doradztwo techniczne, projekt węzła roboczego lub detalu, wymagane uszczelnienia, elementy gumowe oraz usługę remontową wraz z montażem części.”

Szczegółowa oferta firmy dostępna w załączeniu. Czytaj więcej.

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu
z przedstawicielami firmy.
TEST Systemy Uszczelniające
ul. Legionów 90/100
42-202 Częstochowa
tel. 34 365 91 45
e-mail:info@uszczelnienia.net
www.test.pl