Menu Zamknij

FUNDUSZE DLA BIZNESU – PORADNIK DLA PRZEDSIĘBIORCY – PRZECZYTAJ

Szanowni Państwo, zapraszamy do lektury pierwszego tegorocznego numeru „Funduszy dla Biznesu”, którego wydawcą jest Śląskie Centrum Przedsiębiorczości w Katowicach.

Wydanie „Fundusze dla Biznesu” to idealna propozycja dla osób, które chciałyby dowiedzieć się jak w praktyce wygląda pozyskiwanie dofinansowania w ramach RPO WSL. W wydawnictwie zostało przedstawione pięć różnych projektów zrealizowanych przez firmy z naszego województwa, pokazujących możliwości, jakie dają przedsiębiorcom fundusze unijne. 

W najnowszym numerze wydawca publikuje mnóstwo informacji na temat naborów, omawia aktualne konkursy oraz zachęcamy do składania wniosków, pokazując inspirujące przykłady dobrych praktyk. Przeczytajcie koniecznie, co nowego ma do zaoferowania Śląskie Centrum Przedsiębiorczości firmom, chcącym zdobywać zagraniczny rynek. Dla tych, którzy są zaznajomieni z funduszami  i prowadzą własny projekt, wydawca przygotował kolejny cykl porad, przydatnych podczas realizacji umów. Wewnątrz numeru znajdą Państwo informacje o trwałości projektu, obowiązkach  beneficjentów. W kolejnych wydaniach pojawią się pozostałe zagadnienia związane z dofinansowaniem w ramach RPO WSL.

Zapraszamy do lektury! Publikacja dostępna w załączonym linku http://www.funduszedlabiznesu.pl/