Menu Zamknij

I BIZNESOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Biznesowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Poczesna Krzysztofa Ujmy pod honorowym patronatem Regionalnej Organizacji Pracodawców w Częstochowie. Wydarzenie odbędzie się 7 marca 2020 r. o godz. 14.00 w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Poczesnej, ul. Szkolna 2.

Wydarzenie składa się z dwóch części:
1. Od godz. 14:00 – Część sportową – turniej tenisa stołowego dla osób lubiących sport oraz rywalizację,
2. Od godz. 17:00 – Część bankietową – dla osób chcących przyjemnie spędzić czas oraz odpocząć od codziennych obowiązków, kolację połączoną z losowaniem nagród lub licytacją charytatywną – do wygrania lub wylicytowania między innymi: – koszulka z autografami reprezentacji Polski w piłce nożnej, koszulka z autografem Łukasza Piszczka, – koszulka z podpisami zawodników Skry Bełchatów, – obrazy autorstwa członków Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych im. Wandy Wereszczyńskiej w Częstochowie, – oraz wiele innych.

Udział należy potwierdzić do 5 marca 2020 r. podając nazwę firmy oraz imiona i nazwiska wszystkich zgłaszanych osób. Osobą do kontaktu jest Pan Paweł Wiśniewski – Gł. Specjalista ds. Sportu Gminny Poczesna, tel. 600 044 316, e-mail: pawelwisniewskigp@gmail.com

Zysk z licytacji zostanie przeznaczony na dofinansowanie letniego wypoczynku dzieci i młodzieży o niskim statusie z terenu gminy Poczesna oraz dofinansowanie zakupu wózka sportowego dla 15-letniej mistrzyni Polski i mistrzyni Czech w Para-Badmintonie.

Poniżej przedstawiamy regulamin i szczegółowe informacje:

ZAPRASZAMY