Menu Zamknij

II EDYCJA SPOTKANIA BIZNESOWEGO

Szanowni Państwo,
Dnia 27.04.2022r. w siedzibie POLONTEX S.A. ul. Rejtana 25 w Częstochowie, odbyło się spotkanie biznesowe
pn. „Szukasz swojego partnera w biznesie?”

Spotkanie miało na celu promowanie firm, nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych przez ich przedstawicieli oraz wspieranie działań dla rozwoju gospodarczego. W trakcie spotkania przedsiębiorcy mogli wzajemnie zaprezentować swoje produkty i usługi oraz potrzeby inwestycyjne, m.in. zakupowe, kooperacyjne, itp.

W wydarzeniu mieliśmy przyjemność gościć ponad 100 uczestników m.in. Przedstawicieli Urzędu Miasta w Częstochowie, Agencję Rozwoju Przemysłu, Urząd Marszałkowski, Fundusz Górnośląski, Regionalny Fundusz Gospodarczy, Uniwersytet im. Jana Długosza, Politechnikę Częstochowską oraz firmy z branży prawniczej, budowlanej, IT, transportowej, motoryzacyjnej, komunikacyjnej, medycznej, sportowej, włókienniczej, obuwniczej, żywnościowej
oraz biura księgowe.

Obecnie uczestnicy w/w spotkania zwracają się do nas z prośbą o zorganizowanie drugiej edycji spotkania, które odbyło się tak mocnym echem.
Pragniemy poinformować Państwa, że dnia 20 września br. w siedzibie POLONTEX S.A. ul. Rejtana 25 w Częstochowie, odbędzie się druga edycja spotkania biznesowego.


Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie załączonej ankiety a następnie przesłanie jej do biura RIPH. Zależy nam, aby spotkanie było jak najbardziej efektywne, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wskazanie firm, z którymi Państwo współpracują lub chcieliby państwo nawiązać współpracę. Firmy można zgłaszać wypełniając ankietę lub bezpośrednio kontaktując się z biurem RIPH mailowo lub telefonicznie.

Udział w spotkaniu prosimy potwierdzić
do czwartku 01.09.2022r. wraz z ankietą w Biurze Izby
tel. 34 344 82 58 lub e-mail: izba@riph.eu 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Dla firm zainteresowanych promocją podczas wydarzenia przesyłamy w załączeniu ofertę dla sponsorów i partnerów spotkania.