Menu Zamknij

II JURAJSKI KONGRES GOSPODARCZY – XVIII GALA KONKURSU JURAJSKI PRODUKT ROKU – AGENDA UROCZYSTOŚCI – WSPÓLNIE BUDUJMY PRZYSZŁOŚĆ NASZEJ IZBY, NASZYCH FIRM ORAZ MIASTA CZĘSTOCHOWY I SUBREGIONU.

Szanowni Państwo,

już za dwa tygodnie w środę 26 września w godz. 10.00 – 13.30 w częstochowskim Hotelu SCOUT odbędzie się II Jurajski Kongres Gospodarczy, którego organizatorami są  Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie, Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Częstochowy, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach oraz samorządy terytorialne z powiatów myszkowskiego, kłobuckiego, zawierciańskiego, lublinieckiego i częstochowskiego.

Tematyka Kongresu została podzielona na trzy panele tematyczne: panel samorządowy, panel urzędów pracy oraz panel biznesowy. Tradycyjnie główną idea która przyświeca wydarzeniu jest współpraca BIZNES-UCZELNIE-SAMORZĄD, tematyka Kongresu będzie poświęcona rynkowi pracy w Częstochowie i województwie, możliwością rozwoju lokalnych firm, kształtowaniu wizerunku firmy dla potrzeb pozyskiwania pracowników, jak również odpowiedzialności biznesu i równości szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy.

Agenda wydarzenia dostępna w załączeniu.

Wstęp na II Jurajski Kongres Gospodarczy wolny dla wszystkich zainteresowanych.

W ramach II Jurajskiego Kongresu Gospodarczego w dniu 

26 września 2018 roku  o godz. 18.30

odbędzie się uroczysta Gala podsumowująca tegoroczną 

XVIII Edycję Konkursu „Jurajski Produkt Roku”, której organizatorem jest Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie.

Podczas wydarzenia, wręczone zostaną nagrody i wyróżnienia tegorocznym laureatom, wyróżnia w nowej kategorii „Młodzi Innowacyjni i Przedsiębiorczy”, która ma na celu promocję młodych, zdolnych ludzi (uczniów/studentów) za ich aktywność i osiągnięcia, przez co pragniemy im umożliwić nawiązanie kontaktów z przedsiębiorcami, zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w realizacji planów zawodowych, jak również wyróżnienia dla instytucji/osób zasłużonych dla rozwoju gospodarczego i promocji regionu

Przypominamy o potwierdzeniu udziału w uroczystości tel. 34 344 82 58 lub e-mail biuro@riph.czest.pl

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU.