Menu Zamknij

III JURAJSKI KONGRES GOSPODARCZY I XIX GALA KONKURSU „JURAJSKI PRODUKT ROKU” – JUŻ 23 PAŹDZIERNIKA !!!

Szanowni Państwo, to już 23 października w Częstochowie po raz trzeci odbędzie się Jurajski Kongres Gospodarczy, którego organizatorami są Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie, Urząd Miasta Częstochowy i Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.

Idea, która przyświeca trzeciej edycji Kongresu jest współpraca na płaszczyźnie 
BIZNES-UCZELNIE-SAMORZĄD oraz stworzenie klimatu partnerstwa i szans dla lokalnych firm. Tematyka Kongresu będzie poświęcona rynkowi pracy w Częstochowie i województwie, odpowiedzialności biznesu i równości szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy.

Wstęp wolny, warunkiem jest potwierdzenie udziału w wydarzeniu:
biuro@riph.czest.pl
tel. 34 344 82 58

AGENDA

W ramach Kongresu tradycyjnie odbędzie się uroczysta Gala podsumowująca tegoroczną już 19. edycję Konkurs „Jurajski Produkt Roku”, który od lat na stałe zagościł w naszym regionie. Konkurs to doskonała okazja do promocji produktów i usług, charakteryzujących się wysoką estetyką, nowoczesnością, innowacją oraz wysoką jakością. Udział w wydarzeniu jest również doskonałą szansą na integrację, okazją do wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

GALĘ UŚWIETNI WYSTĘP ZESPOŁU
„CHŁOPCY Z PLACU BRONI”

Podczas Gali istnieje możliwość promocji firm.
Wszystkie możliwości reklamy i promocji są indywidualnie ustalane z Biurem Izby. Zapraszamy do kontaktu tel. 34 344 82 58. Zapraszamy do promocji firm

Razem budujmy przyszłość naszej Izby,
naszego Miasta i regionu.