Menu Zamknij

IV OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCY ORAZ XXXV POSIEDZENIE RADY PRZEDSIĘBIORCÓW

Szanowni Państwo,

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanowił w drodze uchwały Dzień Przedsiębiorcy, który obchodzony jest począwszy od 2016 roku w dniu 21 czerwca.

Obchody Dnia Przedsiębiorcy po raz pierwszy odbyły się w 2020 roku w Częstochowie, następnie w 2021 r. w Licheniu Starym, a w roku ubiegłym w Białymstoku.
Chcielibyśmy podtrzymać tę tradycję i sprawić, aby przedsiębiorcy corocznie mogli spotykać się w tym dniu.

Tegoroczne trzydniowe obchody Dnia Przedsiębiorcy odbędą się w dniach 12-14 czerwca 2023 r. w Łodzi, a współorganizować je będzie Województwo Łódzkie oraz Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa.

Szczegółowy program obchodów wraz z formularzem rejestracyjnym znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

Każdy zarejestrowany może skorzystać z noclegu w Hotelu Andel’s, w którym odbywają się uroczystości, na preferencyjnych warunkach, tj. w cenie 400 zł/noc za pokój jednoosobowy, 480 zł/noc za pokój dwuosobowy. W celu skorzystania z noclegu należy zgłosić się do p. Artura Szczepka, Radcy Rzecznika, tel: 690 571 144, e-mail: artur.szczepek@rzecznikmsp.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22.05.2023 r.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących IV Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorcy proszę o kontakt z p. Arturem Szczepkiem (dane powyżej).