Menu Zamknij

KAR-BUD – PODZIĘKOWANIA

Składamy serdeczne podziękowania dla firmy KAR-BUD Sp. z o.o. Sp. k.
za wsparcie i pomoc przy realizacji
XIX Gali Konkursu „Jurajski Produkt Roku” 2019

KAR-BUD DEWELOPMNET rozpoczęła swoją działalność jako spółka celowa dwóch podmiotów działających na rynku budowlanym w Częstochowie od kilkudziesięciu lat:
Zakładu Remontowo-Budowlanego KARB-BUD oraz CZ.P.B.P. Przemysłówka S.A.
Firmy KAR-BUD oraz PRZEMYSŁÓWKA realizują w chwili obecnej jako konsorcjum budowę Parku Wodnego w Częstochowie przy ul. Dekabrystów, a osobno zrealizowały wiele obiektów na terenie miasta oraz całego kraju. Z ostatnich realizacji na terenie miasta Częstochowy wyróżnia się: Sąd Rejonowy Częstochowa, Pływalnia kryta Sienkiewicz Częstochowa, Park Wypoczynkowy Lisiniec, Pasaż Północ, Apartamenty Świętokrzyska i wiele innych.

Obecnie realizowany projekt budowlany to budowa obiektu usługowego przy Alei NMP 49 w Częstochowie w obrębie zabytkowego układu miasta. Projektowany obiekt to trzykondygnacyjny budynek w podziemnym garażem. Frontowa naziemna część zabudowy usytuowana w granicach z sąsiednimi nieruchomościami została dostosowana do ich wysokości. Fasada obiektu w kolorystyce piaskowej i szarej z wykorzystaniem szkła została zaprojektowana w sposób nawiązujący do elementów zabytkowych, dzięki czemu estetyka budynku jest idealnie wkomponowana w sąsiadujące kamienice. Możemy zatem śmiało stwierdzić, że jest to projekt, który łączy cechy nowoczesności z jednoczesnym zachowanie zabytkowej zabudowy miasta.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy

KAR-BUD DEWELOPMENT SP. Z O.O.
ul. Tęczowa 5
42-221 Częstochowa
34 364 07 27
kar-bud@kar-bud.pl
www.kar-bud.pl