Menu Zamknij

KONFERENCJA „HR, IT, AI, E – COMMERCE – PRAWNE WYZWANIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW”.

Konferencja „HR, IT, AI, E-COMMERCE – prawne wyzwania dla przedsiębiorców”.

Szanowni Państwo,

W imieniu kancelarii Lubasz i Wspólnicy zapraszamy serdecznie do udziału w konferencji Rzeczowo o Prawie: „HR, IT, AI, E-COMMERCE – prawne wyzwania dla przedsiębiorców”, która odbędzie się w formie online 6 kwietnia 2022 r. od godz. 10:00.

Wydarzenie jest kierowane do przedsiębiorców i nowoczesnego biznesu. Podczas konferencji eksperci z kancelarii Lubasz i Wspólnicy omówią zagadnienia dotyczące planowania pracy zdalnej, reorganizacji spółek w kontekście Polskiego Ładu, oprogramowania dla grupy kapitałowej, wykorzystania sztucznej inteligencji w przedsięwzięciach biznesowych oraz zmian w ochronie konsumentów.

Celem konferencji jest przybliżenie przedsiębiorcom z całej Polski aktualnej wiedzy prawnej według obowiązujących trendów w obszarze prawa pracy, prawa nowych technologii, prawa IT, e-commerce, prawa sztucznej inteligencji, prawa spółek i Polskiego Ładu.  

Konferencja online obejmie pięć wystąpień ekspertów i liderów specjalizacji w Lubasz i Wspólnicy. Pierwsze z nich dotyczyć będzie pracy zdalnej z perspektywy prawnej, które poprowadzi adwokat Jerzy Hajn. Następnie adwokat Magdalena Sudoł omówi kwestię reorganizacji spółek po Polskim Ładzie, w tym ryzyka reklasyfikacji umów B2B. Trzecia prelekcja dotyczyć będzie przeniesienia praw lub licencji w kontekście oprogramowania dla grupy kapitałowej i poprowadzi ją r. pr. Monika Susałko. Kolejne wystąpienie poprowadzą dr Dominik Lubasz i adw. Adam Szkurłat, którzy opowiedzą o sztucznej inteligencji i jej wykorzystaniu w przedsięwzięciach biznesowych. Wydarzenie zamknie temat zmian w ochronie konsumentów, który przybliżą r. pr. Witold Chomiczewski i adw. Michał Żmijewski.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zarejestruj się na konferencję bezpłatnie >>

Osoba kontaktowa dla mediów:  

Anna Jerzmanowska 

Specjalista ds. PR i marketingu 

Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych 

e-mail: anna.jerzmanowska@lubasziwspolnicy.pl 

tel.:  + 48 509 432 518 

Prelegenci