Menu Zamknij

MISJA GOSPODARCZA BRANŻY SPOŻYWCZEJ DO WIETNAMU

Fundacja Promocji Eksportu we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą serdecznie zapraszają do udziału w Misji Gospodarczej branży spożywczej oraz przetwórstwa spożywczego do Wietnamu, połączonej z targami FOODEXPO/FOODtech 2018 –  Ho Chi Minh 13-18 Listopada 2018

Foodexpo to największa impreza branży spożywczej w Wietnamie i najważniejsza platforma promocyjna w branży. To najbardziej kompleksowa oferta technologii żywienia i żywności pod jednym dachem w Wietnamie. Największa skala regionalnych i krajowych możliwości biznesowych związanych z żywnością dzięki wyłącznemu dostępowi do rozległej międzynarodowej i krajowej sieci wszystkich organizacji promujących handel i przemysł w kraju i za granicą. To najbardziej niezawodny sposób rozpoczęcia sprzedaży w Wietnamie.

W zeszłorocznej edycji Targów wzięło udział 456 wystawców na 13 000 m2 powierzchni. Edycję 2017  odwiedziła rekordowa ilość odwiedzających –  15 020 gości – importerów i dystrybutorów – również z krajów sąsiednich. Więcej informacji, ofertę uczestnictwa w Targach, jak również formularz rejestracyjny, dostępny jest na stronie Krajowej Izby Gospodarczej.