Menu Zamknij

MISJA GOSPODARCZA DO CHORWACKIEGO OSIJEKU

Szanowni Państwo,
w imieniu Konsula Honorowego Republiki Chorwacji w Krakowie, zapraszamy serdecznie do udziału w misji gospodarczej do chorwackiego Osijeku.

Zgodnie z ustaleniami ze stroną chorwacką termin spotkania firm polskich i chorwackich został ustalony na dzień 13 maja br.

Program misji gospodarczej do Osijeku przewiduje wyjazd w dniu 12 maja i przyjazd wieczorem do Osijeka. Spotkanie biznesowe odbyłoby się w dniu 13 maja, a powrót do Polski w dniu 14 maja. W marcu przewidywane jest spotkanie robocze dotyczące ustalenia szczegółów wyjazdu.

Miasto Osijek i region Slavonia to najbardziej otwarta część Chorwacji na rozwój biznesu, z licznymi programami wspierającymi, największymi dotacjami rządowymi i funduszami unijnymi. Region otrzymał również rządowe wsparcie poprzez udzielenie różnego rodzaju ulg dla rozpoczynających działalność i inwestujących firm.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w misji gospodarczej to prosimy o poinformowanie nas o chęci udziału do 01 marca br. : biuro@riph.eu , prosimy również o Państwa propozycje dotyczące współpracy w różnych branżach i obszarze handlu, eksportu i importu, inwestycji na terenie chorwackim, wdrażania własnych technologii.