Menu Zamknij

MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI ŚRODOWISK GOSPODARCZYCH – REPREZENTACJA REGIONU CZĘSTOCHOWSKIEGO

RIPH w Częstochowie otrzymała zaproszenie Prezesa Zarządu Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach Pana Tomasza Zjawionego do udziału w dorocznym Nabożeństwie Eucharystycznym sprawowanym w intencji środowisk gospodarczych województwa śląskiego odprawiane przez Arcybiskupa Wiktora Skworca, które odbędzie się w Kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Katowicach (ul. Mikołowska 32) w dniu 20 stycznia 2019 roku o godz. 12.30.

Po uroczystej Mszy Świętej odbędzie wspólne spotkanie noworoczne, które odbędzie się w salce parafialnej obok kościoła. W czasie Mszy Świętej wysłuchamy pięknych kolęd w wykonaniu Zespołu Śpiewaków Miasta Katowice „Camerata Silesia” pod dyrekcją Anny Szostak.

Podczas Mszy Świętej zostanie zorganizowany poczet podczas, którego zostaną zaprezentowane sztandary izb gospodarczych. W związku z powyższym w imieniu Prezesa Zarządu RIPH w Częstochowie Andrzeja Broniewskiego i Prezydenta Rady RIPH w Częstochowie Tadeusza Szymanka prosimy Państwa o rozważenie możliwości udziału w uroczystości i reprezentacji RIPH w Częstochowie.

Wszystkich Państwa, którzy w tym dniu mogliby reprezentować naszą Izbę podczas nabożeństwa oraz w spotkaniu noworocznym serdecznie prosimy o kontakt z biurem Izby tel. 34 344 82 58 lub e-mail: biuro@riph.czest.plNa Państwa decyzję czekamy do środy 14 stycznia 2019 roku.