Menu Zamknij

MSZA Z OKAZJI DNIA PRZEDSIĘBIORCY – 21 CZERWIEC 2020 R. – ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU

Szanowni Państwo,
w imieniu Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców serdecznie zapraszamy wszystkich Przedsiębiorców do udziału w Mszy Świętej w intencji środowisk gospodarczych.
Msza zostanie odprawiona w dniu 21 czerwca 2020 r. o godzinie 11.00 na Jasnej Górze.

Przewodniczyć jej będzie ksiądz arcybiskup Wiktor Skworc, który wygłosi homilię, a w koncelebrze uczestniczyć będzie także ksiądz biskup Antoni Dydycz.

Na Jasną Górę pielgrzymują już różne środowiska. Chcemy, aby przedsiębiorcy także mogli razem modlić się przed obliczem Matki Boskiej oraz aby to pielgrzymowanie w Dniu Przedsiębiorcy stało się corocznym zwyczajem.

Do uczestnictwa zostali również zaproszeni Prezes Rady Ministrów, Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Rozwoju, a także Marszałek Sejmu i Senatu, Przewodniczący Sejmowych i Senackich Komisji do spraw gospodarczych oraz wszystkich posłów i senatorów.

Zapraszamy na tę uroczystość wszystkich przedsiębiorców.
Ilość miejsc siedzących wynosi 150. Ponieważ w tej chwili w Radzie Przedsiębiorców mamy 215 organizacji, jedno miejsce siedzące na organizację będzie przydzielane w kolejności zgłoszeń. Ponieważ restrykcje w zakresie liczby osób mogących uczestniczyć w nabożeństwach zostały zniesione, nie ma żadnych ograniczeń w korzystaniu z miejsc stojących.