Menu Zamknij

OERTA VELECO SP. Z O.O.

Szanowni Państwo,
Veleco Sp. z o.o. to producent luksusowych pojazdów inwalidzkich z nagrodą Jurajski Produkt Roku 2022 w kategorii Produkt
w dziedzinie ekologii, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii.


Od małej firmy, produkującej skutery inwalidzkie w 2012 roku, do jednej z najszybciej rozwijających się marek na skalę światową – Veleco nie bez przypadku znajduje się w miejscu, w którym jesteśmy. Pasja, poświęcenie i zaangażowanie CEO marki Veleco Jakuba Marka zaowocowały powstaniem firmy coraz bardziej rozpoznawalnej na rynkach międzynarodowych. Dzięki Veleco osoby starsze
i z niepełnosprawnościami odzyskują niezależność i cieszą się życiem tak, jak dawniej.
Produkty Veleco dają wolność i niezależność
Wyroby medyczne Veleco – skutery i wózki inwalidzkie, to produkty, które w Polsce dopiero zyskują na popularności.
Z kolei w innych krajach Europy są synonimem wolności, na którą bezsprzecznie wszyscy zasługujemy. Nominacja do nagrody Jurajski Produkt Roku 2022 w kategorii Produkt w dziedzinie ekologii, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii świadczy o tym, że misja Veleco ma ogromne znaczenie tak dla osób z niepełnosprawnościami, jak i dla całego środowiska.
Rozwój idący w parze z sukcesami na międzynarodowym rynku
Na miano jednej z najbardziej nowoczesnych i najszybciej rozwijających się firm w Częstochowie, Veleco nie musiała długo czekać. Co nie oznacza, że sukces przyszedł łatwo.
Zespół doświadczonych ludzi, rozbudowana flota i infrastruktura, nowoczesne rozwiązania – to wszystko przekłada się na sprostanie ciągle rosnącym oczekiwaniom klientów. Dzisiaj możemy z pełną odpowiedzialnością przyznać, że nam się to udaje.
Nowoczesny kompleks – nowa siedziba firmy Veleco
Od maja b.r. Veleco produkuje wózki i skutery inwalidzkie w nowej siedzibie, obok której nie sposób przejść obojętnie. W okolicy Parku Przemysłowego w Częstochowie znajduje nowoczesny kompleks firmy Veleco wybudowany na powierzchni jednego hektara. Współczesny design nowego obiektu na przedsiębiorczej mapie Częstochowy podkreśla przeszklony, luksusowo wyposażony biurowiec, który zapewnia pracownikom wysoki standard i komfort pracy. Tuż obok bije serce siedziby Veleco – przestronna hala magazynowa wyposażona w innowacyjne rozwiązania magazynowe oraz nowoczesne, funkcjonalne systemy, optymalizujące produkcję i zwiększające skalę działalności Veleco.
Międzynarodowa sprzedaż i rosnąca sieć dystrybutorów
Firma Veleco, choć mieści się w Polsce, realizuje sprzedaż międzynarodową. Co roku do Europy i Wielkiej Brytanii wysyłamy ponad 5.000 luksusowych pojazdów inwalidzkich. Grono
dystrybutorów produktów Veleco ciągle się poszerza. Obecnie liczy ponad 30 sprzedawców, m.in. we Francji, w Niemczech, w Hiszpanii czy w Wielkiej Brytanii.
Wysoka jakość procesów i produktów
Rozwój i działania firmy Veleco doceniają zarówno użytkownicy wyrobów medycznych, jak i przedsiębiorcy oraz specjaliści ds. jakości produktów i obsługi klienta. To dlatego już trzy lata z rzędu produkty Veleco zostały wyróżnione najcenniejszą pod względem jakości nagrodą na rynku międzynarodowym – Quality International.
Dzisiaj możemy także cieszyć się z nagrody Jurajski Produkt Roku 2022 w kategorii Produkt w dziedzinie ekologii, ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii, za którą jesteśmy wdzięczni Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej, reprezentującej przedsiębiorców w Częstochowie oraz Subregionie Północnym Województwa Śląskiego. Ta nominacja utwierdza nas w przekonaniu o słuszności naszych działań. Składamy serdeczne podziękowania za docenienie firmy Veleco – jej jakości, rzetelności
i wysokiej pozycji gospodarczej.
Veleco Sp. z o.o.
Częstochowa, ul. Bernarda Ludwika Hantkego 7
tel. +48 34 350 80 44