Menu Zamknij

POWIERZCHNIE DO WYNAJĘCIA W NOWOPOWSTAŁEJ GALERII PRZY AL. NMP 49 W CZĘSTOCHOWIE – ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Szanowni Państwo,
w imieniu firmy Kar-Bud Dewelopment przekazujemy, informację o możliwości wynajmu powierzchni lokalowej w nowopowstałym Centrum Handlowo-Usługowym mieszczącym się przy Al. NMP 49 w Częstochowie.

O FIRMIE - KAR-BUD. Częstochowa.

Budowa obiektu o powierzchni ogólnej ok. 8000 m2 będzie zakończona w I kwartale 2021 r., a działalność handlowa rozpocznie się na przełomie kwietnia – maja 2021 roku.

Na I i II piętro prowadzą schody oraz dwie windy, co spełnia wymogi dla osób niepełnosprawnych. Obiekt ma niezależne 3 wejścia, główne od III Alei, drugie od osiedla przy ul. Szymanowskiego i trzecie od ul. Nowowiejskiego i Placu Biegańskiego. Obiekt wyposażony we wszystkie media, klimatyzowany. W budynku parking podziemny z ograniczoną ilością miejsc.

W związku z powyższym poszukiwani są najemcy lokali w Centrum.

Firmy, które byłyby zainteresowane wynajmem powierzchni handlowej, usługowej i biurowej zapraszamy do kontaktu z Biurem RIPH w Częstochowie tel. 34 344 82 58 wówczas przekażemy kontakt do osoby odpowiedzialnej za wynajem. Powierzchnia lokali oraz ich położenie w budynku pozostaje do indywidualnego uzgodnienia z właścicielem obiektu.