Menu Zamknij

PROBLEMATYKA KLAUZULI O UNIKANIU OPODATKOWANIA – SZKOLENIE W KRAKOWSKIM BIURZE RZECZNIKA MŚP

Z ogromną radością informuję, że Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, Oddział Terenowy w Krakowie, rozpoczyna cykl szkoleń.

Rozpoczynając od grudnia, będziemy raz w miesiącu zapraszać Państwa do udziału w naszym spotkaniu, mającym wymiar nie tylko merytoryczny, ale również networkingowy. Dla osób, które nie będą w stanie zjawić się osobiście, przygotowaliśmy wersję on-line, dostępną na platformie ZOOM.

11:00 – 11:20: Marcin Chmielowski (pełnomocnik Rzecznika MŚP) – powitanie uczestników, przedstawienie informacji o działalności Rzecznika MŚP, przedstawienie zakresu pomocy;

11:20 – 12:20:  Radca Prawny Maciej Podgórski – Problematyka klauzuli o unikaniu opodatkowania

12:20 -12:45: pytania z sali

12:45: networking

Plan szkolenia:

  1. Wprowadzenie/Czym jest klauzula o unikaniu opodatkowania – uregulowana w Ordynacji podatkowej;
  2. Rys historyczny/Ratio legis;
  3. Normatywna treść klauzuli o unikaniu opodatkowania;
  4. Studium przypadku;
  5. Podsumowanie.

Prowadzący: Maciej Podgórski, radca prawny, absolwent WPiA Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, od 2018 roku pracownik O.T. Biura Rzecznika MŚP w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyte w sektorze prywatnym z powodzeniem wykorzystuje w działaniach Biura nakierowanych na pomoc przedsiębiorcom z sektora MŚP.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do 06.12 (środa). Można to zrobić mailem marcin.chmielowski@rzecznikmsp.gov.pl lub telefonicznie 721 721 930.

A dla tych z Państwa, którzy już dziś wiedzą, że będą woleli posłuchać szkolenia on-line, przesyłam niezbędny link:

Identyfikator spotkania: 942 1493 7705

Kod dostępu: 701495