Menu Zamknij

PROJEKT LEAP4SME – BADANIE EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ ORAZ SEKTORA MŚP

Szanowni Państwo,

Do Biura Rzecznika MŚP wpłynęła prośba od Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. o przesłanie do Rady Przedsiębiorców oraz Rady Konsultacyjnej zaproszenia do wzięcia udziału w ankiecie będącej częścią projektu LEAP4SME:

Poniżej przesyłam treść otrzymanej wiadomości:

„Krajowa Agencja Poszanowania Energii jest partnerem w projekcie LEAP4SME, który ma na celu tworzenie i rozwijanie polityk wspierających małe i średnie przedsiębiorstwa w przeprowadzaniu audytów energetycznych i we wdrażaniu działań w obszarze efektywności energetycznej. Na obecnym etapie projektu zbieramy opinie na temat barier i potrzeb MŚP, które blokują im drogę do poprawy efektywności energetycznej. Zależy nam na zdobyciu spostrzeżeń zarówno od samych małych i średnich przedsiębiorstw, jak i instytucji takich jak ministerstwa, agencje energetyczne, stowarzyszenia biznesowe i organizacje pozarządowe zajmujące się tematami energii i MŚP. Państwa wiedza i doświadczenie w tym temacie będzie dla nas nieocenionym źródłem informacji.

Będziemy wdzięczni za poświęcenie nam kilku minut i wypełnienie ankiety dotyczącej potrzeb małych i średnich przedsiębiorców w obszarze audytu energetycznego i efektywności energetycznej. Dzięki Waszej opinii będziemy mogli wypracować bardziej skuteczne i wiarygodne działania wspierające ten sektor gospodarki.

Link do ankiety skierowanej do przedstawicieli organizacji związanych z tematami efektywności energetycznej i MŚP: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/LEAP4SME_S…

Link do ankiety skierowanej do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/LEAP4SME_S…