Menu Zamknij

PROŚBA DO PRZEDSIĘBIORCÓW

Częstochowa, 17.07.2023 r.

Katarzyna Kaczmarzyk Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” Przewodnicząca Zarządu Koła w Częstochowie tel. 733 500 565

Szanowni Przedsiębiorcy
zrzeszeni w
Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie


Szanowny Przedsiębiorco,
dziękuję za możliwość nawiązania kontaktu w czasie Spotkania Biznesowego SPEED BUSINESS 2023 i proszę o finansowe lub rzeczowe wsparcie naszych działań na rzecz rodzin.
Związek Dużych Rodzin Trzy Plus to organizacja rodzinna, która działa centralnie oraz lokalnie. Działamy społecznie. Dlatego cieszymy się, że od 13 czerwca br. rozpoczęliśmy cykl bezpłatnych spotkań dla rodzin, które realizowane są w ramach projektu „Po pierwsze Rodzina”. Tworzymy miejsce aktywności dla rodzin, tzw. Family Spot, gdzie rodzice będą mogli wzmacniać swoje kompetencje wychowawcze w ramach warsztatów, szkoleń z profesjonalistami z różnych dziedzin wychowania, przy jednoczesnej zapewnionej opiece dla dzieci. W ramach zajęć oferowanych przez Family Spot będą również zajęcia integracyjne dla całych rodzin. Warto dodać, że dla sporej grupy dzieci to jedyny zorganizowany wypoczynek w czasie wakacji, w którym biorą udział. Ponadto promujemy pozytywny wizerunek rodzin. Organizujemy rodzinne imprezy i wydarzenia; podnosimy kompetencje rodziców poprzez warsztaty i szkolenia, aktywizujemy środowisko, by rozwijać nasze rodziny i wychowywać nasze dzieci w przyjaznej atmosferze.
Mamy sporo celów statutowych i pomysłów do zrealizowania. Poprzez działania na rzecz dużych rodzin chcemy aktywnie zaistnieć na terenie naszego miasta. Na realizację wyznaczonych celów potrzebujemy wsparcia finansowego. Aktualnie jesteśmy w trakcie zbiórki finansowej na zakup głośnika przenośnego z mikrofonem oraz kolorowej drukarki. Dlatego zwracam się do Państwa o wsparcie naszych inicjatyw.
Jesteśmy przekonani, że wspieranie dobrych działań przyniesie Państwu wiele satysfakcji i radości z dobrze zainwestowanych funduszy, tak jak nam przynosi ogrom radości i spełnienia ta praca społeczna, której podjęliśmy się na terenie Częstochowy. W zamian za Państwa zaangażowanie oferujemy promocję Państwa Firmy poprzez nasze kanały komunikacyjne (profil Facebook), a także przy komunikowaniu projektów czy wydarzeń m.in. na plakatach, w mediach społecznościowych, w lokalnych mediach.
Serdecznie zapraszamy na nasze wydarzenia, abyśmy wspólnie mogli tworzyć miejsca przyjazne rodzinom. Zapraszamy wszystkie rodziny do uczestnictwa w tych działaniach. Takie zaproszenie kierujemy do Państwa Rodzin ale też Rodzin Waszych Pracowników. Nasze działania można obserwować na fb – Związek Dużych Rodzin Trzy Plus Koło Częstochowa.
Będziemy wdzięczni za wszelkie wsparcie finansowe, które prosimy wpłacać na konto:
Związek Dużych Rodzin 3+ ING BANK ŚLĄSKI S.A. 97 1050 1012 1000 0090 3022 4431
z dopiskiem: WSPARCIE KOŁA W CZĘSTOCHOWIE
oraz informację na adres mailowy katarzyna.kaczmarzyk@3plus.pl
Życzę wszelkiej pomyślności.
Z poważaniem