Menu Zamknij

RUSZYŁY ZAPISY NA LISTĘ BENEFICJENTÓW. SPECJALNA OFERTA DLA FIRM Z SEKTORA MŚP, REALIZACJA INSTALACJI (PV) O MOCY 50 KWP. LICZBA DOTACJI JEST OGRANICZONA

Szanowni Państwo
chcielibyśmy Państwa poinformować, że w ramach naszej współpracy z jedyną tego typu platformą internetową w Polsce, zrzeszającą  najlepszych i sprawdzonych wykonawców z wieloletnim doświadczeniem w szeroko pojętym sektorze Odnawialnych źródeł Energii (OZE),  jest możliwość skorzystania z darmowej i kompleksowej usługi jaką oferuje Platforma Let-Me Connect-You.

Platforma przy współpracy z najlepszymi wykonawcami w Polsce, przygotowała specjalną i kompleksową ofertę dla przedsiębiorców z sektora MŚP, na budowę instalacji fotowoltaicznych (PV) o mocy 50kWp. Istotnym elementem tej oferty jest możliwość potencjalnego sfinansowania takiej inwestycji dla przedsiębiorcy w formie częściowej bezzwrotnej dotacji i nisko oprocentowanej pożyczki z możliwością jej częściowego umorzenia. Alternatywnie dla osób preferujących finansowanie komercyjne, dzięki współpracy jaką nawiązała platforma z wiodącymi bankami, jest możliwość sfinansowania inwestycji w formie leasingu czy kredytu na bardzo korzystnych dla przedsiębiorcy warunkach z możliwością  otrzymania odpowiedzi  o przyznaniu finansowania  już nawet do godziny czasu.

Oferta zawiera tylko najwyższej jakości komponenty i kompleksową realizacje danej inwestycji a dodatkowo w ramach tej specjalnej oferty zwrot z inwestycji w instalację fotowoltaiczną nastąpi już nawet po ok. 5 latach, nie jak w standardowych rynkowych ofertach, okres zwrotu to 7-8 lat.

Budżet przeznaczony na potencjalnie częściowo bezzwrotne sfinansowanie i realizację tego typu instalacji jest ograniczony, dlatego zapraszamy do jak najszybszej rejestracji na platformie www.Connect-You.pl i tym samym wpisaniu się na listę beneficjentów.

Link :
Zapisy na listę beneficjentów

Zapraszamy do współpracy a w razie jakichkolwiek pytań proszę o bezpośredni kontakt z koordynatorem platformy pod numerem 883 534 734.