Menu Zamknij

ŚNIADANIE Z PRZEDSIĘBIORCAMI – 2 LISTOPADA 2023R. G. 9.00

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu „Śniadanie z przedsiębiorcami” organizowane przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Temat spotkania:

„Fundacja rodzinna jako sposób na sukcesję pokoleniową i zabezpieczenie majątku w firmach rodzinnych”

PRELEGENT

Justyna Janota – Prezes dwóch spółek zajmujących się usługami księgowymi i podatkowymi. Od wielu lat prowadzi własną Fundację. Posiada certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Izbie Skarbowej w Katowicach oraz w Urzędzie Miasta Katowice. Pełniła również funkcję członka Samorządowego Kolegium Odwoławczego. Ukończyła studia magisterskie ze specjalizacji finanse publiczne i podatki. Kontynuowała edukację na studiach podyplomowych z zakresu rachunkowość, audytu wewnętrznego i kontroli finansowej oraz coachingu i Menagera Ekonomii Społecznej. Absolwentka studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Gościem specjalnym spotkania z przedsiębiorcami będzie Prezydent Miasta Częstochowy – Krzysztof Matyjaszczyk

Czas i miejsce:

Śniadanie z przedsiębiorcami odbędzie się w czwartek 2 listopada 2023 r. w Częstochowskim Parku Przemysłowo – Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa ok. 2 godzin.

Rejestracja:
Uprzejmie prosimy o rejestrację na spotkanie do 30 października 2023 r. za pomocą formularza na naszej stronie internetowej: www.arr.czestochowa.pl – zapisy w zakładce „Śniadania z  przedsiębiorcami”.

Kontakt:
Osobą do kontaktu jest Pani Paulina Kurek. Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Zapraszamy do udziału!