Menu Zamknij

SPOTKANIE INFORMACYJNE „FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW NA ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ” ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU.

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowa w imieniu Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Częstochowie prowadzonego przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na rozwój działalności gospodarczej”.

Na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020 na badania, innowacje, szkolenia i rozwój firmy.

Tematyka spotkania:

  • Perspektywa finansowa Unii Europejskiej na lata 2014-2020 dla przedsiębiorców.

  • Aktualne możliwości uzyskania wsparcia na rozwój działalności gospodarczej.

  • Omówienie możliwości uzyskania wsparcia na szkolenia i doradztwo dla MŚP.

  • Preferencyjne pożyczki dla firm.

Termin i miejsce spotkania:

Termin spotkania: 6 września 2018 r.

Rejestracja w godzinach: 9.30-10.00.

Godz. spotkania: 10.00 – 13.00.

Miejsce: Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny, ul. Wały Dwernickiego 117/121; sala nr 1.

Zasady rekrutacji:

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy: lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl    Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Jeżeli ze względu na niepełnosprawność i/lub stan zdrowia potrzebują Państwo szczególnych udogodnień, to prosimy o kontakt.

Kontakt: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie, tel.: 34/3605687, 34/3245075; e-mail: lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod poniższym linkiem.