Menu Zamknij

SPOTKANIE NOWOROCZNE, WYRÓŻNIENIE DLA RIPH W CZĘSTOCHOWIE

W poniedziałek 13 stycznia 2020 roku w Filharmonii Częstochowskiej, odbyło się Spotkanie noworoczne, które sprzyja uhonorowaniu Tych, którzy wyjątkowo zaangażowali się w działania na rzecz rozwoju miasta, byli ambasadorami Częstochowy zarówno na rynku lokalnym, krajowym, jak i zagranicznym. Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk i przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Niesmaczny wręczyli wyróżnienia w ramach programów „Teraz Lepsza Praca”, „Lepsza Komunikacja w Częstochowie”, „Częstochowa Wspiera Seniorów” i „Przyjazna Częstochowa”.

W kategorii ,,Teraz Lepsza Praca” wręczono wyróżnienia Prezydenta Miasta Częstochowy ,,Promotor Częstochowskiej Gospodarki 2019”. Wyróżnienie otrzymała Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie, nagrodę odebrał Prezydent Rady RIPH w Częstochowie Tadeusz Szymanek. Ponadto nagrody otrzymali: Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA, Stolzle Częstochowa Sp. z o.o.  oraz Politechnika Częstochowska.

Serdecznie dziękujemy za tak zacne wyróżnienie i docenienie działalności Zarządu i Rady RIPH w Częstochowie. Gratulujemy wszystkim tegorocznym laureatom.