Menu Zamknij

STUDIA MBA-ZARZĄDZANIE W AGROBIZNESIE JUŻ W CZĘSTOCHOWIE

Drodzy Państwo w związku z dynamicznym rozwojem oddziałów dydaktycznych  Collegium Humanum –  Szkoły Głównej Menedżerskiej z siedzibą w Warszawie, pragnę poinformować, iż Uczelnia otwiera oddział również w Częstochowie.  

W chwili obecnej przewidujemy uruchomienie jeszcze w tym roku:

 • Zarządzanie w Agrobiznesie MBA
 • Doctor of Business Administration – kolejny, a zarazem najwyższy poziom, kształcenia podyplomowego w biznesie. Jest zwieńczeniem kształcenia w zakresie kompetencji menedżerskich.


Studia Zarządzanie w Agrobiznesie MBA uprawniają między innymi do:

 • Zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa (każdy profil – art. 19 ust. 1 pkt 1 lit. c ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. – o zasadach zarządzania mieniem państwowym, Dz.U. z 2018, poz. 1182) – niezależnie od branży!
 • Studia  podyplomowe są prowadzone zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju  Wsi z dnia 17 stycznia 2012 roku w sprawie kwalifikacji rolniczych posiadanych przez osoby wykonujące działalność rolniczą oraz Ustawą  z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.
 • Świadectwo ukończenia naszych studiów podyplomowych jest dowodem potwierdzającym posiadanie kwalifikacji rolniczych, o których mowa w art. 6 ust. 2 pkt. 2 lit. c Ustawy a dnia 11 kwietnia 2003 r. o kształtowaniu ustroju rolnego (z późń. zm). 

Studia trwają dwa semestry, spotkania będą odbywały się raz w miesiącu (sobota, niedziela) – 10 zjazdów. 

Koszt całkowity studiów to 9500 zł + opłata wpisowa 500 zł (do 30 września opłata wpisowa nie jest naliczana)

Zakończenie planowane w czerwcu 2020. Zapraszam do zapoznania się z filmem z inauguracji 2019 – Inauguracja Executive MBA

Więcej szczegółów na stronie kierunku: Agro MBA – zasady rekrutacji

Dodatkowo w trakcie studiów macie Państwo możliwość uzyskania na preferencyjnych warunkach dodatkowych kompetencji w zakresie:

 • Inspektor Ochrony Danych
 • Quality Manager – Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001
 • Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg ISO/IEC 27001
 • Audytor wewnętrzny przemysłu spożywczego i sektora pasz wg IFS oraz GMP+
 • Audytor i pełnomocnik ISO2200 oraz HACCP
 • Menedżer ds. zespołu HACCP


Zapraszam do uczestnictwa w studiach i uzyskania prestiżowych kompetencji menedżerskich potwierdzonych dyplomem Collegium Humanum – Szkoły Głównej Menedżerskiej oraz partnera programu Apsley Business School of London – partnera programu a zarazem uczelni akredytującej!

W załączeniu przesyłam folder, który pozwoli Państwu zapoznać się ze szczegółami www.riph.czest.pl/images/FolderEMBA.pdf

W razie pytań proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny bądź e-mailowy

mgr Michał Jurczyk, EMBA Dyrektor Instytutu Kontroli Wewnętrznej, Audytu i Optymalizacji
Tel: +48 697 504 463
E-mail: michal.jurczyk@humanum.pl
www.humanum.pl