Menu Zamknij

SZKOLENIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z CYKLU „DZIEŃ DOBRY BIZNES” – ZAPROSZENIE

W imieniu organizatorów PKO Bank Polski serdecznie zapraszamy do udziału w nowej edycji spotkań biznesowych „Dzień dobry Biznes”.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 21 maja 2019 r. od godz. 9.00 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym w Częstochowie ul. Wały Dwernickiego 117/121 w Częstochowie.

AGENDA SPOTKANIA:

Spotkania mają charakter edukacyjno-motywacyjny i są skierowane do Klientów Biznesu Firm. Mają one na celu przybliżenie obecnych trendów i narzędzi do sprawniejszego zarządzania przedsiębiorstwem oraz pozwalających dostosować się do dynamicznych zmian zachodzących w działalności biznesowej.

W ramach spotkań najwyższej klasy eksperci i specjaliści podzielą się z uczestnikami cennym know-how, przedstawiając sprawdzone rozwiązania oraz narzędzia, które wymiernie wpływają na prowadzony przez nich biznes.

„Stabilizacja działania w zmiennym środowisku”… to temat przewodni najbliższego spotkania w ramach, którego zostaną poruszone następujące kwestie:

  • Konstytucja dla biznesu – korzyści dla przedsiębiorców
  • Pracownicze Plany Kapitałowe – z myślą o przyszłości własnej i pracowników
  • Narzędzia współczesnego marketingu – media społecznościowe, formaty video i sztuczna inteligencja
  • Jak utrzymywać entuzjazm własny i pracowników?
  • Zawieranie umów – jak to zrobić bezpiecznie?

REJESTRACJA

Prosimy o potwierdzenie obecności za pomocą formularza rejestracyjnego, który znajduję się pod adresem www.dziendobrybiznes.pl do dnia 14 maja 2019r.