Menu Zamknij

TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W CZĘSTOCHOWIE

Szanowni Państwo,

z przypominamy, iż w ramach realizowanej współpracy na płaszczyźnie Biznesu-Nauka, z inicjatywy RIPH w Częstochowie i Dyrekcji Zespołu Szkół Ekonomicznych w Częstochowie w dniu 14 listopada o godz. 9.00 w Zespole Szkół Ekonomicznych w Częstochowie odbędzie się uroczystość rozpoczynająca Tydzień Przedsiębiorczości.

Będzie to spotkanie młodzieży, kadry pedagogicznej z lokalnymi przedsiębiorcami. Wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń, prezentacji perspektyw rozwoju, odpowiedzi na pytania młodzieży jak osiągnąć sukces, jak również na co warto zwrócić uwagę wybierając ścieżkę rozwoju zawodowego. Efektem tygodnia przedsiębiorczości będą cyklicznie spotkania młodzieży z przedsiębiorcami, dzięki którym będą mogli poznać specyfikę działalności lokalnych firm, potrzeby rynku pracy oraz oczekiwania przyszłych kadr pracowników.

W związku z powyższym wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy z Dyrekcją szkoły w zakresie organizacji praktyk i staży dla uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Prosimy o wcześniejszy kontakt z Biurem RIPH w Częstochowie w celu ustalenia szczegółów dot. udziału w spotkaniu

tel.  34 344 82 58.