Menu Zamknij

WEBINARIUM ALLEGRO & AMAZON W TYM TYGODNIU

logo gs1 polska
Szanowni Państwo,
 
przedstawiamy kolejne webinaria z cyklu „Tajniki sprzedaży na zagranicznych platformach internetowych”. Najbliższe dwa wydarzenia będą poświęcone tematyce sprzedaży na platformach Allegro (JUŻ DZIŚ) oraz Amazon (JUŻ JUTRO). Webinary prowadzone są przez gości zaproszonych przez GS1 Polska – zewnętrznych ekspertów, którzy specjalizują się w obsłudze kont i optymalizowaniu sprzedaży na marketplace’ach.
 
Szczegółowe informacje o zbliżających się spotkaniach znajdą Państwo poniżej.

Uczestnictwo jest bezpłatne, serdecznie zapraszamy!

 
Temat webinarium: Allegro Lokalnie (JUŻ DZIŚ!)Czym jest Allegro Lokalnie i z myślą o kim powstało?
Czym różni się Allegro Lokalnie od Allegro.pl?
Jak wygląda sprzedaż na Allegro Lokalnie?
Jakie rodzaje ogłoszeń mogę wystawiać na Allegro Lokalnie?
Na te pytania uzyskacie odpowiedzi podczas tego webinarium od ekspertki Allegro.

Zapraszamy!

Kiedy?

Już dziś o godzinie 12:00 – Allegro Lokalnie
 Zapisz się
   Angelika Jaskulska
Obecnie pracuje na stanowisku Partnera ds. Edukacji i Rozwoju Merchantów w Allegro, gdzie zajmuje się organizacją i prowadzeniem szkoleń, których celem jest wzmocnienie sprzedaży i dostarczenie przedsiębiorcom praktycznej wiedzy na temat prowadzenia biznesu internetowego
       
    
Temat webinarium: W jaki sposób wejść na serwisy sprzedażowe Amazon i rozpocząć pierwsze działania? – prelegentami są goście z firm Amazon i Gonito
 
Amazon jako największy serwis sprzedażowy e-commerce, już od ponad 20 lat umożliwia przedsiębiorcom z całego świata pomnożyć dotychczasową sprzedaż.

Od czego zacząć przygodę z serwisem Amazon? W jaki sposób na nim zaistnieć i jak rozpocząć pierwsze działania?

Między innymi na te pytania odpowie Damian Wiszowaty, CEO Gonito i twórca sieci polskich sprzedawców na Amazon i Marta Jabczyńska, Key Account Manager Amazon Europe Services.

Pamiętaj – wielkimi krokami zbliża się wysoki sezon w sprzedaży internetowej. Nie przegap takiej szansy i zacznij działać już dziś. Link do zapisów znajdziesz poniżej, czekamy na Twoje zgłoszenia. Do zobaczenia!

Kiedy?

Już jutro o godzinie 12:00 – W jaki sposób wejść na serwisy sprzedażowe Amazon i rozpocząć pierwsze działania?
 Zapisz się
   Marta Jabczyńska
Key Account Manager w Amazon Europe Services w Luksemburgu – na co dzień współpracuje z polskimi sprzedawcami aktywnymi w europejskich serwisach Amazon. Specjalizuje się we wdrożeniach nowych sprzedawców na amazon.de. Twórca i prowadząca pierwszych polskojęzycznych webinarów oferowanych przez Amazon Europe Services.
Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i WU Vienna University of Economics and Business w Wiedniu. Ekspert i praktyk w zakresie E-commerce i Digital Marketingu.
       
    
   Damian Wiszowaty
Ekspert Amazon, prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, znawca tematyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Jeden z najbardziej doświadczonych europejskich konsultantów w zakresie odblokowywania kont sprzedażowych. Ma za sobą ponad 300 skutecznych przypadków przywracania sprzedaży i uwalniania środków. Specjalizuje się w rewitalizacji i optymalizacji sprzedaży na Amazon. Założyciel Gonito świadczącego usługi kompleksowego wdrożenie, obsługi i realizacji sprzedaży na platformie Amazon.