Menu Zamknij

WEBINARIUM AMAZON W TYM TYGODNIU

logo gs1 polska
Szanowni Państwo,
organizacja GS1 planuje kolejne webinaria z cyklu „Tajniki sprzedaży na zagranicznych platformach internetowych„. Najbliższe dwa wydarzenia będą poświęcone tematyce sprzedaży na platformach Amazon (29.10.2020) oraz eBay (09.11.2020). Webinary prowadzone są przez gości zaproszonych przez GS1 Polska – zewnętrznych ekspertów, którzy specjalizują się w obsłudze kont i optymalizowaniu sprzedaży na marketplace’ach.

Uczestnictwo jest bezpłatne, serdecznie zapraszamy!
Temat webinarium: Jak poprawnie wykorzystać narzędzia promocji przed Świętami?
 
Amazon oferuje paletę narzędzi promocyjnych – od reklamodawstwa, przez rozbudowane karty produktowe, po automaty cenowe. Ich opłacalność i poprawne wykorzystanie determinują rentowność sprzedaży i popularność produktu.

Kiedy warto używać reklam, a kiedy lepiej walczyć ceną? Co daje nam rozbudowana karta produktowa? Jak monitorować koszty ulepszeń?
Na te i inne pytania Damian Wiszowaty odpowie podczas najbliższego webinarium GS1 poświęconemu sprzedaży na Amazon.

Kiedy?

29.10.2020 godz. 12:00 – Jak poprawnie wykorzystać narzędzia promocji przed Świętami?

 Zapisz się
   Damian Wiszowaty
Ekspert Amazon, prawnik, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, znawca tematyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Jeden z najbardziej doświadczonych europejskich konsultantów w zakresie odblokowywania kont sprzedażowych. Ma za sobą ponad 300 skutecznych przypadków przywracania sprzedaży i uwalniania środków. Specjalizuje się w rewitalizacji i optymalizacji sprzedaży na Amazon. Założyciel Gonito świadczącego usługi kompleksowego wdrożenie, obsługi i realizacji sprzedaży na platformie Amazon.