Menu Zamknij

WEBINARIUM POLSKA-MALEZJA, E-COMMERCE – DROGA DO ZWIĘKSZENIA WYMIANY HANDLOWEJ

Szanowni Państwo,

zachęcamy do wzięcia udziału w webinarium „Rynek Internetowy – drogą dla zwiększenia wymiany handlowej pomiędzy Polską a Malezją”, które odbędzie się 30 listopada 2021, godz. 9.30 czasu polskiego.

E-commerce coraz silniej wkracza w nasze życie a pandemia znacznie przyspieszyła ten proces. Sprzedaż on-line stanowi obecnie już 14% udziału w wartości sprzedaży detalicznej w Polsce. Według analiz w ciągu najbliższych pięciu lat wartość polskiego rynku internetowego osiągnie poziom 162 mld zl co daje średni wzrost o 12% w skali roku. Przewiduje się, że najszybciej będzie rosła sprzedaż produktów spożywczych oraz w sektorze zdrowia, mody oraz urody.

Podobne zachowania z dużo większą intensywnością zachodzą w krajach ASEAN-u. Malezja w ubiegłym roku zanotowała wzrost sprzedaży internetowej na poziomie 21.8% w skali roku. Również znaczny wzrost sprzedaży konsumenckiej wśród Malezyjczyków wraz z dużą liczbą posiadanych urządzeń mobilnych (144 szt na 100 mieszkańców) daje perspektywę znacznie szybszego zwiększenie udziału e-commerce w handlu detalicznym i usługach w tym kraju.

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach jakie niesie rynek e-commerce w Malezji dołącz do webinarium, podczas którego dowiesz się o:

  1. specyfice rynku e-commerce w Malezji;
  2. najpopularniejszych platformach dla handlu detalicznego w Malezji oraz jak się na nich znaleźć;
  3. dlaczego rynek malezyjski jest ważny dla handlu e-commerce w regionie.

Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim.

Udział w webinarium jest bezpłatny i możliwy po uprzedniej rejestracji do dnia 29 listopada br.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Katarzyna Kaniewska
Tel.: 22 630 97 07
E-mail: kkaniewska@kig.pl