Menu Zamknij

WEBINARIUM SWO „DYREKTYWA II SZANSY – JAK PRZEJŚĆ PRZEZ PROCES RESTRUKTYRYZACJI W FIRMIE” – 25 MAJA 2022

Szanowni Państwo,
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Punkt Informacyjny SWO w Poznaniu serdecznie zapraszają na bezpłatne webinarium
pt.: „Dyrektywa II szansy – jak przejść przez proces restrukturyzacji w firmie”, które odbędzie się 25 maja 2022 w godzinach 10:00 – 11:30.

Spotkanie poświęcone będzie tematyce związanej z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego o restrukturyzacji i upadłości – tzw. Dyrektywą II szansy.

Webinar jest w szczególności adresowany do przedsiębiorców MMŚP w trudnej sytuacji finansowej, borykających się z opóźnieniem w regulowaniu wymagalnych zobowiązań, nieterminowym spływem należności od kontrahentów oraz brakiem możliwości pozyskania nowego finansowania.

Uczestnicy spotkania poznają zalety pozasądowego postępowania o zatwierdzenie układu, a także dowiedzą się kiedy przedsiębiorca powinien zdecydować się na wdrożenie procesu restrukturyzacji i co to dla niego oznacza.

Jak zatem przejść przez proces restrukturyzacji firmy? Czy każda firma jest zdolna aby zrealizować ten proces?

Radcy prawni  Marta Łużyńska i Patryk Filipiak z Kancelarii Prawnej FILIPIAK BABICZ LEGAL sp.k. odpowiedzą na szereg praktycznych pytań nurtujących przedsiębiorców w okresowych trudnościach. Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium i zapisów online:

https://www.parp.gov.pl/component/parpevents/?