Menu Zamknij

WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM XX-STEJ JUBIELUSZOWEJ EDYCJI KONKURSU „JURAJSKI PRODUKT ROKU”

Szanowni Państwo,
w piątek 14 maja br. Prezydent Rady RIPH w Częstochowie Pana Tadeusz Szymanek z Dyrektor Biura Izby Moniką Wawrzyniak-Czaińska uczestniczyli w spotkaniu z Laureatami XX Jubileuszowej Edycji Konkursu „Jurajski Produkt Roku”.

Podczas spotkania zostały wręczone Statuetki dla dwóch firm za:

Firma CZ.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA S.A. – za budowę Parku Wodnego przy ul. Dekabrystów w Częstochowie – nagrodę odebrał Prezes Zarządu Pan Janusz Stępień

Firma KAR-BUD Sp. z o.o. Sp. komandytowa – za budowę Parku Wodnego przy ul. Dekabrystów w Częstochowie oraz za budowę Centrum Usługowo-Handlowego przy Al. NMP 49 w Częstochowie – nagrody 2 statuetki Konkursu odebrał Prezes Karol Pilchowiec.

Było to bardzo wartościowe spotkanie, pełne dyskusji i wspomnień. Tak relacje są nam wszystkich potrzebne to buduje naszą Izbę, naszą gospodarkę, i nas samych. Spotkanie było potwierdzenie, iż każdy z nas tęskni za czasem bezpośrednich spotkań, budowania relacji z drugim człowiekiem. Mamy nadzieję, iż przy organizacji kolejnej edycji Konkursu będziemy mogli spotkać się już osobiście, w szerokim gronie zaproszonych gości. Bo nic nie zastąpi bezpośrednich relacji z drugim człowiekiem, uścisku dłoni i wymiany poglądów. 

Nagrodzonym Laureatom Zarząd i Rada RIPH w Częstochowie życzą samych sukcesów, rozwoju zawodowego i osobistego, realizacji kolejnych wspaniałych inwestycji oraz wszelkiej pomyślności na każdy kolejny dzień.