Menu Zamknij

WYJĄTKOWA INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Zarząd i Rada Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie wraz z Dyrektorem Zespołu Szkół Ekonomicznych w Częstochowie Panem Maciejem Trzmielem serdecznie zapraszają do udziału w uroczystej Inauguracji Roku Szkolnego 2018/2019, która odbędzie się w dniu 3 września 2018 roku o godz. 9.00 w siedzibie ZSE w Częstochowie – ul. św. Augustyna 28/30.

         Podczas uroczystości zostanie podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy RIPH w Częstochowie, a Zespołem Szkół Ekonomicznych w Częstochowie mające na celu szeroką współpracę i wzajemne wsparcie szkolnictwa wyższego i ponadpodstawowego. Celem porozumienia jest przygotowanie młodzieży do życia zawodowego, dążenie do rozwoju przedsięwzięć związanych z aktywizacją absolwentów szkoły oraz stworzenie im możliwości odbycia praktyk i zatrudnienia przez przedsiębiorców.

         W związku z powyższą inicjatywą zależy nam na Państwa obecności podczas uroczystości, aby wspólnie jako przedstawiciele regionalnego samorządu gospodarczego pokazać, iż Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie jest gotowa na współpracę, a przedsiębiorcy wspierają młodzież i pomagają w ich aktywizacji zawodowej.

         W związku z rangą wydarzenia i potrzebą stworzenia silnej reprezentacji przedsiębiorców podczas uroczystości serdecznie prosimy o Państwa obecność.