Menu Zamknij

WYZWANIE SPORTOWE SGB Z ESBANKIEM

Serdecznie zapraszamy do charytatywnego Wyzwania Sportowego SGB w ramach Drużyny ESBANKU. Będzie nam miło, jeżeli zechcą Państwo udostępnić nasze Zaproszenie także Państwa odbiorcom. 

Biegasz, spacerujesz, lubisz jazdę na rowerze albo na rolkach? Dolicz swoje kilometry do 2. Charytatywnego Wyzwania Sportowego Sympatyk SGB z ESBANKIEM, by wspólnie zawalczyć o nagrodę finansową na sprzęt sportowy, która trafi do wybranych w głosowaniu lokalnych organizacji, działających na rzecz dzieci i młodzieży. Zabawa z aplikacją Activy rusza 29 kwietnia i potrwa do 11 czerwca. 

Dziś, w sobotę 29 kwietnia 2023 r., startuje kolejne Wyzwanie Sportowe SGB – akcja, w której w zeszłym roku wzięło udział prawie 5 tysięcy osób w całej Polsce! Zbieranie kilometrów w charytatywnym celu w tym roku potrwa do 11 czerwca. To doskonała okazja, by robiąc to, co lubimy, pomóc. 

Wystarczy pobrać aplikację Activy i dołączyć do 2. edycji konkursu dla Sympatyków SGB. Kody wejścia dla sympatyków, regulamin i zasady gry, informacja o nagrodach indywidualnych i zespołowych – znajdują się na stronie https://sympatycysgb.activy.app/.  

Kod ESBANKU Banku Spółdzielczego – lokalnego banku SGB z blisko 100-letnią tradycją i radomszczańskimi korzeniami – to: SYMPATYKRADOMSKO2023.  

Do zabawy ESBANK BS z siedzibą w Radomsku zaprasza wszystkich Sympatyków, nie tylko Klientów, ale i Kontrahentów, Przyjaciół, mieszkańców terenu działania Banku – wszystkich, którym bliska jest idea aktywnego wypoczynku oraz idee współpracy, wspólnego pomagania i wzajemnego wspierania się w dążeniu do pozytywnych zmian w najbliższej okolicy. Za zgodą opiekunów mogą to być także osoby niepełnoletnie!  

Czym jest Wyzwanie Sportowe SGB? Warto zobaczyć w przygotowanej przez Organizatorów animacji. W kilka minut pokazuje ona w przystępny sposób historię Wyzwania i jego najważniejsze cele: dbamy o siebie, robimy to co lubimy i pomagamy innym. 

https://youtu.be/gPqh5dJjhhU

Pamiętajcie, to nie jest zabawa tylko dla wyczynowców. Liczy się każde 1,5 km, (minimalna trasa, przeliczana na punkty w aplikacji Activy) w kategoriach: 

  • Na nogach : bieg, spacer, nordic walking, wędrówka 
  • Na kołach: rower, hulajnoga, rolki/wrotki, deskorolka 

Po zakończeniu zabawy ESBANK Bank Spółdzielczy zaprosi swoich Sympatyków do głosowania, by współdecydowali, do których organizacji także dzięki Ich zaangażowaniu trafi finansowe wsparcie na zakup sprzętu sportowego. Nie zabraknie też upominków dla najaktywniejszych Sympatyków.  

Zapraszamy! Razem możemy więcej!