Menu Zamknij

XV GIEŁDA PROMOCJI ABSOLWENTÓW POLITECHNIKI CZĘSTOCHOWSKIEJ

Szanowni Państwo,

w imieniu Politechniki Częstochowskiej serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej, XV edycji Giełdy Promocji Absolwentów Politechniki Częstochowskiej. W tym roku, tak jak w roku ubiegłym, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, Giełda będzie zorganizowana w trybie on-line.

Uruchomienie Giełdy zaplanowane jest na 21 lutego, natomiast przyjmowane są już zgłoszenia do udziału. Materiały umieszczone na stronie Giełdy będą dostępne dla odwiedzających do kwietnia 2022 roku.

Pozycja firmy na liście wystawców i w wirtualnym katalogu wystawców uzależniona będzie od wybranego pakietu  (złoty -od 1.500 zł, srebrny -1.000 zł, brązowy -500zł.)

Mają Państwo zagwarantowane rozpropagowanie Giełdy na profilu Facebook, w mediach lokalnych i czasopiśmie Politechnika Częstochowska, które dociera do ośrodków akademickich w całym kraju. Poinformowani zostaną pracownicy uczelni, studenci oraz współpracujące szkoły średnie.

Uroczyste otwarcie giełdy zaplanowane jest w wirtualnym pokoju. Potwierdzenie spotkania, datę, godzinę i klucz dostępu otrzymają Państwo w kolejnych wiadomościach. 

W celu zgłoszenia firmy do uczestnictwa w Giełdzie należy:

– wypełnić załączony formularz zgłoszeniowy

– przygotować materiał informacyjny o firmie.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu: e-mailowego – swpc@adm.pcz.czest.pl lub telefonicznego – 512 283 157 – Biuro SWPCz.