Menu Zamknij

XXI EDYCJA KONKURSU „JURAJSKI PRODUKT ROKU” I IV JURAJSKI KONGRES GOSPODARCZY – ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Szanowni Państwo,
to już 04 listopada 2021r. po raz czwarty odbędzie się Jurajski Kongres Gospodarczy, którego organizatorami są Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Częstochowie, Urząd Miasta Częstochowy, Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach oraz Fundacja ProProgressio.

IV edycja Kongresu będzie poświęcona współpracy na płaszczyźnie BIZNES-UCZELNIE-SAMORZĄD oraz stworzeniu klimatu partnerstwa i szans dla lokalnych firm. Tematyka Kongresu będzie dotyczyła również rynku pracy w Częstochowie i województwie, oraz realizacji programu Teraz Lepsza Praca i Employer Branding dla małych i dużych. 

Udział w Kongresie będzie możliwy po potwierdzeniu obecności w biurze RIPH w Częstochowie tel. 34 344 82 58 lub e-mail: biuro@riph.eu

Finałowa Gala podczas, której zostaną wręczone nagrody tegorocznym laureatom Konkursu odbędzie się 4 listopada 2021 roku w Hotelu Arche w Częstochowie.

Ideą Konkursu jest stworzenie przedsiębiorcom z regionu możliwości promocji swoich wyjątkowych produktów i usług wyróżniających się wysoką jakością, niepowtarzalnością, jak również wiarygodnością. „Jurajski Produkt Roku” upowszechnia zasady rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej, wspiera i promuje lokalną przedsiębiorczość i inicjatywy gospodarcze. 

Galę uświetni występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Źródło: www.zespolslask.pl

Podczas Gali istnieje możliwość promocji firm.
Wszystkie możliwości reklamy i promocji są indywidualnie ustalane z Biurem Izby. Zapraszamy do kontaktu tel. 34 344 82 58, biuro@riph.eu
Zapraszamy do promocji firm

Razem budujmy przyszłość naszej Izby,
naszego Miasta i regionu.