Menu Zamknij

XXIV GALA RIPH W GLIWICACH

W dniu 1 września 2018 roku na terenie Areny Gliwice odbędzie się XXIV. Gala Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach. Podczas Gali odbędzie się rozdanie nagród  IX. edycji Konkursu „Marka Śląskie”. Wydarzenie stanowi wspólną inicjatywę RIPH w Gliwicach, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Urzędu Miasta Gliwice.

Gala Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach na stałe wpisała się do kalendarza najbardziej prestiżowych wydarzeń w regionie. Pomysł organizacji uroczystości, która integruje środowisko śląskich przedsiębiorców z przedstawicielami najwyższych władz państwowych i terytorialnych, senatorów i posłów oraz wybitnych przedstawicieli nauki, kultury i sztuki, zrodził się w 1994 roku, Od tamtej pory plenerowe spotkanie biznesowe, organizowane zawsze w pierwszą sobotę września w najbardziej ciekawych i znanych miejscach województwa śląskiego, każdego roku gości blisko czterystu znakomitych gości z kraju i zagranicy.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne są na stronie Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach, pod poniższym linkiem.