Menu Zamknij

XXVII GALA LAURÓW UMIEJĘTNOŚCI I KOMPETENCJI JUŻ 19 STYCZNIA 2019 R. !

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach już od 27 lat jest organizatorem Gali podczas wręczane są nagrody Laury Umiejętności i Kompetencji, które pielęgnują tradycję przekazywania podziękowań wybitnym osobowościom. Jak podkreśla Tadeusz Donocik Honorowy Prezes RIG w Katowicach oraz Przewodniczący Kapituły LUiK „Celem rozdania Laurów Umiejętności i Kompetencji jest zwrócenie uwagi na autorytety – niezwykle potrzebne w dzisiejszych czasach. To również próba przypomnienia o uniwersalnych wartościach poprzez osoby, w których działaniach można je odnaleźć”

Gala wieńcząca XXVII edycję Laurów odbędzie się 19 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, podczas uroczystości zostanie rozdanych 87 statuetek w tym: Diamentowe, Kryształowe, Platynowe oraz Złote Laury Umiejętności i Kompetencji.

Uroczystość uświetni występ polskiego chóru Sound’n’Grace, wykonującego muzykę gospel, soul, R&B i funk, laureata programu Mam Talent TVN.

W wydarzeniu będzie uczestniczył Prezydent Rady RIPH w Częstochowie, Członek Kapituły Laurów Umiejętności i Kompetencji Tadeusz Szymanek.

Relacja z uroczystości wręczenia Laurów będzie dostępna na stronie internetowej Izby oraz w Newsletterze w dniu 25 stycznia br.

Dla osób, które chciałyby uczestniczyć w Gali istnieje możliwość zakupu biletów online.